• نویسنده:معصومه آذریان
  • تاریخ: ١٣٩٧/٠٨/٠٧
  • تعداد دیده شده: ٦٢

جلسه هیات ورزش صنعت آب و برق استان کرمان به میزبانی شرکت آبفا استان کرمان برگزار شد
ورزش آب وبرق

چکیده خبر:

در این جلسه بر هماهنگی بیشتر هیئت های ورزشی آب و برق با یکدیگر و استفاده از امکانات مشترک تاکید شد.


مشروح خبر:

خبرنگار آبفا کرمان- جلسه هیات ورزش صنعت آب و برق استان کرمان با حضور اعضاء و مدیران عامل شرکتهای تابعه وزارت نیرو به میزبانی شرکت آبفا کرمان برگزار شد.

در ابتدای جلسه عوض پور دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو در استان کرمان با بیان این مطلب که توسعه فرهنگ ورزش و تعمیم ورزش های همگانی از اهداف هیئت ورزش صنعت آب و برق می باشد، به مهمترین فعالیت های این هیئت از تیر ماه سال جاری تاکنون پرداخت.

وی با اشاره به حضور کارکنان صنعت آب و برق استان کرمان در فعالیت‌های ورزشی اعم از شنا، فوتسال، والیبال و... تاکید کرد: همواره تلاش ما این بوده که فعالیت‌های ورزشی را در راستای سلامت جسمی و نشاط روحی کارکنان با جدیت دنبال کنیم.

دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو در پایان سخنان خود پیشنهاد‌هایی را در خصوص توسعه ورزش همگانی در شرکت‌های آب و برق استان ارائه کرد.

در این جلسه طاهری مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان و دبیر هیئت ورزش این شرکت نیز طی سخنانی با تاکید بر اهمیت ورزش بر سلامت جسم و روح ،خواستار استفاده مشترک کارکنان صنعت آب و برق استان از امکانات ورزشی شد و پیشنهاد ایجاد باشگاه ورزشی ویژه کارکنان شاغل و بازنشته این صنعت در استان ارائه داد.

نصرالهی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای و رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان کرمان نیز در این جلسه ضمن تاکید بر وابسته نبودن به امکانات دولتی در ایجاد فضاهای ورزشی ، ضمن استقبال از پیشنهاد مدیرعامل شرکت آبفا ،از اعضاء هیئت های ورزشی صنعت آب و برق استان خواست پیشنهادهای خود را در این زمینه در جلسه آتی این شورا ارائه دهند.


تلفن:٣٣٢٢٤٨٠٠-٠٣٤ تلفن گویا: ۱۵۲۲

تلفن واحد اتفاقات آب و فاضلاب: ۱۲۲

پست الکترونیکی:Info(at)abfakerman.ir

کد پستی:٧٦١٦٨٣١١٨٦

آدرس: بلوار ۲۲ بهمن-ابتداي بلوار ساوه-شركت مهندسی آب و فاضلاب استان كرمان

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب استان کرمان می باشد.

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.


بازدید امروز: 13

بازدید دیروز: 596

بازدید ماه: 16734

بازدید سال: 295404

بازدید کل: 2044951

شعارسال:

رونق تولید