جهش تولید با مشارکت مردم

آئین تودیع و معارفه مدیر حراست شرکت آبفا کرمان برگزار شد

آئین تودیع و معارفه مدیر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با حضور معاون حفاظت پرسنلی مرکز حراست وزارت نیرو، مدیرکل حراست ، معاون حفاظت پرسنلی ، مدیر حراست حوزه ستادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، معاون اقتصادی اداره کل اطلاعات کرمان ، مدیر کل حراست استان کرمان ، مدیران حراست شورای انسجام بخشی صنعت اب و برق استان کرمان ، مدیرعامل ، معاونین و جمعی از مدیران شرکت آبفا استان کرمان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، علیرضا عبدیان مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان، در این آئین با قدردانی از تلاشهای رضا زنگی آبادی مدیر سابق حراست اظهار داشت: مدیر جدید حراست از نیروهای انقلابی و ارزشی شرکت آبفا است و و امیدواریم همواره موفق عمل نماید.
وی به گرمای بی سابقه هوا در تابستان اخیر و تلاشهای شبانه روزی کارکنان آبفا اشاره کرد و افزود: ما با تلاش همکارانمان تابستان را با کمترین تنش پشت سرگذاشتیم و به لطف خدا و تلاش همه همکاران امسال آبفا کرمان یکی از شرکتهای برتر مورد تقدیر وزیر نیرو بود و این مرهون زحمات تک تک کارکنان بوده است.
عبدیان ادامه داد: در حوزه حراست هم همکاران ما با کمترین امکانات و محدودیتها و با تلاشهای شبانه روزی بهترین عملکرد را داشته اند و شرایط سخت را پشت سرگذاشتند.
وی با تاکید بر اهمیت جایگاه حراست خاطر نشان کرد: فعالیت های حراست مانند فعالیتهای عمرانی دیده نمی شود ، کار و فعالیتهای این واحد پنهان و ارزشمند است و پبیش از انکه نگاه امنیتی باشد نگاه پیشگیرانه است .
عرب‌نژاد مدیرکل حراست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در ادامه این آئین با قدردانی از تلاش کارکنان آبفا کرمان در گذر از بحران تابستان اظهار داشت: در ابفا کرمان با وجود تنش‌های آبی با درایت و مدیریت مشکلات را پشت سر گذاشته شد و امروز بحث آب یک کالای امنیتی و استراتژیک است و با توجه به کمبود بارشها باید با درایت مسئله را مدیریت کنید .
وی افزود: در طول سال باید دغدغه این را داشته باشیم که مردم کمبود آب نداشته باشند .ما ادعای سقایی داریم و باید با نگاهمان امام حسینی و جهادی باشد و دغدغه مردم را کم کنیم.
مدیرکل حراست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تاکید بر همدلی در مجموعه ادامه داد: .همدلی در مجموعه باعث همکاری بیشتر می شود. وظیفه ما این است که گره از کاری بازکنیم و در حوزه حراست نیز باید نگاهمان پیشگیری باشد و با نگاه مردم داری وظیفه مان را انجام دهیم و باید به گونه ای باشد که متخلفین هراس داشته باشند و افرادی که سالم کار می کنند خشنود باشند از نظارت حراست.
وی در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای رضا زنگی آبادی مدیر سابق حراست برای حسین عرب پور مدیر جدید حراست شرکت آب و فاضلاب استان کرمان ارزوی موفقیت نمود.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=7756

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار