جهش تولید با مشارکت مردم

آئین نکوداشت و تجلیل از مدیر امور بهره برداری و هماهنگی شهرهای تابعه شرکت آبفا کرمان برگزار شد


آئین نکوداشت و تجلیل از رامین غیبی ، مدیر امور بهره برداری و هماهنگی شهرهای تابعه شرکت آبفا کرمان در سالن اجتماعات امور کرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، در مراسمی که با حضور معاونت مشترکین و درآمد، مدیرآب و فاضلاب شهرستان کرمان و مدیران و روسای شهرهای تابعه شهرستان کرمان برگزار شد از تلاش های رامین غیبی تجلیل به عمل آمد.
حمید صمدانی ، مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان کرمان با قدردانی از تلاش ها و یادآوری زحمات تمام افرادی که بازنشسته شدند افزود: توسعه و پیشرفت در امور مرهون تلاش های بی‌وقفه و بی‌دریغ همکارانی است که در طول دوران خدمت خود صادقانه تلاش کردند و این امانت را به دست نسلی دیگر از همکاران می سپارند.
وی با بیان اینکه هر کارمند در دوران خدمت خود باید به دنبال تعالی و پیشرفت به عنوان یک هدف شغلی باشد، گفت: بازنشستگان بهترین سال های عمر خود را صرف خدمت کرده اند و کوله باری از تجربه را در اختیار دارند.
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان کرمان تصریح کرد: از خدمات شایسته و ارزنده مهندس غیبی قدردانی می کنم و امیدوارم بازنشستگی فصل جدیدی را در ارتباط با مجموعه رقم بزند.
در پایان این مراسم، با اهدا لوح از تلاش های ارزنده وی تقدیر شد.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=2760

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت