جهش تولید با مشارکت مردم

آبرسانی باید جهادی انجام شود


سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در آیین بهره برداری از طرحهای آبرسانی به 110 روستای استان کرمان که در زادگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، گفت:کارها و طرحهای آبرسانی که در امسال آغاز شده در ادامه کارهایی است که در سال گذشته انجام شد و کارها و به ویژه آبرسانی باید با همت جدی ،جهادی و انقلابی انجام شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، سردار فدوی در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: ما شهدای زیادی داشتیم اما خداوند دلهای میلیون ها انسان را معطوف حاج قاسم کرد. یکی از کارهای مهم حاج قاسم خدمت به مردم بود و اکنون چه خدمتی بهتر از آبرسانی.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: اگر کارها بخواهد نتیجه داشته باشد باید جهادی و به موقع انجام شود چرا که کاری طول بکشد، حلاوت و شیرینی آن از مردم گرفته می شود و همه برنامه هایی که در دست سپاه است باید به سرعت انجام شود.
سردار فدوی اضافه کرد: همه توانمندیها را به کار می گیریم تا در همه جای کشور و شهر کرمان آب بهداشتی برقرار شود و یک لحظه را از دست نمی دهیم تا تکلیف خود را انجام دهیم و انشا الله این محرومیتها یکی پس از دیگری رفع می شوند و دیگرروستایی نخواهیم داشت که آبرسانی نشده باشد.
محمد مهدی فداکار استاندارکرمان در ادامه ضمن قدر دانی از مجموعه آبفا و سپاه پاسداران در اجرای این طرح اظهار داشت: کارهای بزرگی در در یکسال اخیر انجام شده و 110 روستا ار تنش آبی خارج شده است.
وی حل مشکل آب شرب را کاری ارزشمند و بسیار بزرگ دانست و افزود: امیدوارم با تخصیص منابع و تسریع منابع هرچه سریعتر فازهای بعدی طرح آبرسانی آغاز شود.
فداکار خاطرنشان کرد: تفاهم نامه توافق اولیه با قرارگا شده که یک بخش آن آبرسانی است که اگر انجام شود دیگر مشکلی در آب شرب نخواهیم داشت

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=6884

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار