جهش تولید با مشارکت مردم

آماده‌باش همه مدیران آبفا کرمان در تابستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در جلسه شورای مدیران این شرکت اظهار داشت: همه مدیران شرکت آبفا کرمان در تابستان در آماده باش کامل هستند و همه مدیران حتی در تعطیلات باید دردسترس باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، علیرضا عبدیان با اشاره به آغاز فصل گرم بر آمادگی دیزل ژنراتورها تاکید کرد و افزود : در تابستان مشکل برق وجود دارد و آب نیز متاثر از برق است و قطعی برق روی تامین آب هم تاثیر گذار است و برای مدیریت بهتر شرایط و آمادگی در این شرایط مانور دیزل ژنراتور ها در سرتاسر کشور برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امسال بحث کم آبی در سراسر استان پایش می شود در خرداد ماه تا کنون خوشبختانه عملکرد خوب بوده و امیدوارم این روند ادامه یابد اگرچه ما در منطقه گرم و خشک قرار داریم و منابع آبی ما محدود است و مشکلات آب بصورت موردی وجود دارد اما اینکه کل یک شهرستان دچار مشکل باشد قابل قبول نیست .

عبدیان با تاکید بر رفع حوادث آب در کوتاهترین زمان ممکن تصریح کرد: نشتی ها و حوادث باید در کوتاهترین زمان ممکن رفع شود هرنشتی باید با هر امکاناتی در همان روز رفع شود.

وی ادامه داد : ما دنبال شرکتی هستیم که بهره وری بالا داشته باشد ، چابک و تحول آفرین باشد و کارکنان ، تعلق سازمانی و مدیران نوآوری داشته باشند و هماهنگی، هم افزایی و همبستگی بین مجموعه شرکت به وجود آید و برای این موضوع یک میزکار تشکیل دادیم تا مشکلات مختلف در این میز بررسی شود کارها نباید معطل بمانند و روند کار باید تسریع شود.

عبدیان به اهمیت کیفیت آب تاکید کرد و گفت: کیفیت آب بسیار اهمیت دارد، به شاخص های کلرزنی ، تجهیزات آزمایشگاه آزمایشگاه سیار باید توجه شود و دستگاه هایی که نصب شده آند باید وارد مدار شوند

وی اضافه کرد: برای رفع مشکلات شهرستانها معین هایی انتخاب و آنها موظف هستند در شهرستان ها حضور یابند و با مردم تعامل داشته باشند و به رفع مشکلات کمک کنند.

مدیرعامل آبفا کرمان تاکید کرد: برای گذر از تابستان باید از تمام ظرفیت ها استفاده شود، برای آبرسانی سیار باید برنامه وجود داشته باشد و براساس آن کار انجام شود و همه باید برای مقابله با گرما بسیج شوند

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=10332

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار