جهش تولید با مشارکت مردم

آیین تودیع و معارفه مدیر امور آبفا راور برگزار شد

در آیینی که صبح امروز در فرمانداری راور برگزار شد ، ید اله ضیاءالدینی به عنوان سرپرست امور آبفا راور معرفی و از خدمات مرتضی اباذری مدیر سابق این امور قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، فرماندار راور ضمن قدردانی از خدمات اباذری وی را مدیری توانمند و متخصص دانست و اظهار داشت: مدیر امور راور در مدت مدیریت خود توانست تعامل موثری با مردم داشته باشد و مشکلات آب راور را مدیریت کند و ما امیدوارم مدیر جدید نیز این امر را مدنظر قرار دهد.

وی تغییر و تحول در سیستم کاری را امری عادی و طبیعی دانست و خاطرنشان کرد: در مدیریت، مردم داری و صرف وقت برای مردم باید اولویت باشد و مجموعه فرمانداری نیز در کنار آبفا است و مجموعه آبفا را تنها نمی گذارد.
محمد رضا ابراهیم خانی معاون منابع انسانی شرکت آبفا کرمان در ادامه از تلاش‌ها و خدمات اباذری تقدیر کرد و افزود: اباذری از مدیران پرتلاش مجموعه آبفا است و ما قدردان زحمات وی هستیم .
وی ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر جدید امور راور اظهار داشت: در مجموعه آبفا تعامل خوب با مردم و کار و تلاش برای مردم در اولویت است و اکنون که فصل گرم پایان یافته وقت کار است و وقت همت و تلاش حال است که برای روزهای گرم سال بهتر بتوانیم مشکلات آب را مدیریت کنیم و بروز مشکلات مردم را ناامید کند و نسبت به نظام دچار بدبینی شوند.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=8008

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت