جهش تولید با مشارکت مردم

اجرای طرح فاضلاب به خیابان فلسطین رسید

اجرای شبکه فاضلاب در کرمان به خیابان فلسطین رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا کرمان، عباس سلطانی نژاد در خصوص اجرای طرح فاضلاب در بافت قدیمی شهر کرمان اظهار داشت: با توجه به ازدحام و ترافیک بافت قدیمی شهر اجرای شبکه فاضلاب دشوار است و انتظار می رود برای کاهش ترافیک در این مناطق تدابیری اندیشیده شود.

وی نصب تابلوهای روز شمار اتمام  طرح فاضلاب را ضروری خواند و گفت:  این طرح در کلیه مناطق  باید با نظارتهای مناسب جلو رود تا بروز حوادث را به حداقل برساند.

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان کرمان خاطر نشان کرد: بالا آمدن آب های زیر سطحی تهدیدی جدی برای بافت قدیمی و بناهای تاریخی و گردشگری است که با اجرای شبکه فاضلاب در این مناطق این تهدید رفع می شود .

وی تمرکز مراکز اداری، خرید ، گردشگری و ترافیک بافت تاریخی شهر را علت کندی اجرای طرح فاضلاب عنوان کرد و افزود: اجرای طرح فاضلاب در خیابان های ابن سینا، فلسطین، و محدوده میدان توحید (ارگ) و بازار ، شهید تجلی ، معلم و عدالت به دلیل مشکلات ترافیکی دشواری های بسیاری دارد و از آنجا که شبکه فاضلاب یکی از زیر ساختهای حیاتی شهری است انتظار داریم همه شهروندان با صبر و شکیبایی با ما همکاری کنند تا بتوانیم این طرح را به اتمام برسانیم.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=5684

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت