جهش تولید با مشارکت مردم

اجرای پروژه فاضلاب صنایع فولاد را بیمه می کند


مدیرعامل آبفا کرمان گفت: با اجرای پروژه فاضلاب صنایع فولاد در کرمان از بزرگترین خطر که کمبود منابع آب است بیمه شده اند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، محمد طاهری در جلسه ای با هدف بررسی پروژه فاضلاب بردسیر ، ضمن قدردانی از فرماندار شهرستان بردسیر در پیگیری و تلاش برای اجرای پروژه فاضلاب در این شهراظهار داشت: برای اجرای پروژه فاضلاب در استان کرمان،3 شهر به بخش خصوصی و سرمایه گذار واگذار شد و در سیرجان شرکت کاریز وارد عمل شد و به خوبی کار پیشرفت داشته و امیدواریم ظرف یکی دوماه آینده تصفیه خانه شهر سیرجان با بخشی از شبکه و خطوط انتقال به بهره برداری رسد و در زرند شرکت فولاد زرند ایرانیان با یک تیم بسیار خوب و پر تلاش کار را دنبال می کند و در کرمان نیز شرکت فولاد بوتیا کار را برعهده دارد که این گروه نیز تا کنون توانسته اند یک کار ارزشمند و بسیار بزرگ به نمایش گذارند .
و ی افزود: این پروژه سرمایه گذاری های فولاد و میدکو را در دو شهر کرمان و زرند از جهت تامین منابع آبی بیمه کرده و سرمایه گذاران به موقع این نیاز را تشخیص دادند و با هزینه ای بسیار پائین و ارزانتر پساب مورد نیازشان در دسترس قرار می گیرد.

طاهری خاطر نشان کرد: در شهرکرمان در حوزه فاضلاب ۳۰ جبهه کاری در حال کار است و کار به سرعت دنبال می شود و به لطف خدا هر ۳ پروژه فاضلاب در استان کرمان به ثمر نشستند و ظرف یکسال آینده قطعا به اتمام می رسند.
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان ادامه داد: درکنار اجرای پروژه در 3 شهر خوشحالیم که فرمانداری بردسیر موضوع فاضلاب را در بردسیر پیگیری می کند و این امر کار بسیار ارزشمندی است.
وی تصریح کرد: ما در یک کشور گرم و خشک هستیم و در استانی که به مراتب در شرایط بدتر و بحرانی تری قرار دارد که اجرای این پروژه در شهر بردسیر میتواند منابع آبی آن را تضمین کند و مسائل اجتماعی را به حداقل برساند و همراهی مردم را به دنبال داشته باشد.
طاهری اضافه کرد: با بازچرخانی آب می توانیم حداکثر استفاده را از منابع خدادادی ببریم و مطمئنا مردم نیز بیشترین همراهی را خواهند داشت چرا که با اجرای این پروژه هم حجم سرمایه گذاری وارد شهر بردسیر می شود و هم اشتغال در زمان اجرا و بهره برداری را خواهد داشت و رونق اقتصادی را به دنبال دارد.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=1682

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت