جهش تولید با مشارکت مردم

به مناسبت روز خبرنگار؛

از خبرنگاران حوزه آب و فاضلاب تقدیر شد

همزمان با روز خبرنگار در مراسمی با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب استان کرمان ، از خبرنگاران فعال در حوزه آب و فاضلاب تقدیر شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا کرمان ، علیرضا عبدیان مدیرعامل شرکت آبفا استان با تبریک روز خبرنگار از تلاش‌های اصحاب رسانه قدردانی کرد و گفت: در تابستان امسال که گرمای بی سابقه هوا صنعت آب و برق را دچار مشکلاتی نمود که همینکه رسانه ها در کنار ما بودند توانستیم با همکاری مردم مشکلات را رفع کنیم و با ورود سه حلقه چاه آب شرب به مدار مشکلات شهر کرمان رفع شد.
وی تعامل سازنده خبرنگاران با مجموعه آبفا را در همکاری و مشارکت شهروندان با این مجموعه حائز اهمیت عنوان کرد و افزود: تبیین وضعیت آب استان از سوی رسانه ها ، مشارکت و همکاری شهروندان را به دنبال داشت و امروزه با توجه به اینکه دشمنان تمام قد مقابل نظام کار می کنند و موضوع آب را برای ناامید کردن مردم نشانه گرفتند ما باید با تمام قوا تلاش کنیم تا با کارهای تاثیر گذار با دشمنان مقابله کنیم.
عبدیان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جهاد تبیین خاطر نشان کرد: در این مقطع حساس کنونی انتشار اخبار باید به گونه ای باشد که امیدافرینی و نشاط را در جامعه گسترش دهد و فعالیتها و اقدامات ارزشمند به گوش مردم برسد و مردم با خدمات ارزنده آشنا شوند

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=7299

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار