جهش تولید با مشارکت مردم

عبدیان در مراسم تودیع و معارفه معاونین و مدیران جدید شرکت آبفا

از نقد منصفانه استقبال میکنیم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در آیین تودیع و معارفه معاونین مالی و پشتیبانی و خدمات مشترکین و درآمد این شرکت گفت: از نقد منصفانه و مصلحانه استقبال میکنیم چرا که نقد منصفانه باعث اصلاح سیستم میشود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، علیرضاعبدیان در این مراسم با تبریک فرارسیدن سال نو و حلول ماه مبارک رمضان به جلسه شورای اداری کشور و محورهای اصلی بیانات رییس جمهوری اشاره کرد و افزود: محورهایی که در مدیریت کلان مطرح شده در سیستم ما نیز قابل پیگیری است و ما برای رسیدن به اهداف عالی باید شبانه روزی کار کنیم.
وی ادامه داد: مدیران باید متعهدانه پای کار خدمت رسانی به مردم باشند و هر فردی که پای کار نباشد باید جای خود را به دیگری دهد.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان افزود: مدیران نباید خودشان را به وقت اداری محدود کنند و برای انجام کار مردم باید وقت گذاشته شود و در همه ساعات و در طول شبانه روز برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.
وی با تاکید بر رعایت الگوی مصرف و جلوگیری از اسراف به کاهش هزینه ها اشاره کرد و افزود: ما باید تلاش کنیم برخی از هزینه ها را کم کنیم و مطمئنا با کمی اصلاح میتوانیم از انها بکاهیم.
عبدیان تصریح کرد: باید برای افزایش بهره وری برنامه داشته باشیم و سازو کاری برای تعامل با دانشگاهیان و نخبگان فراهم شود تا بتوانیم با انها برای حل مشکلاتمان هم اندیشی کنیم.
وی تاکید کرد: مدیران نباید درگیر حاشیه شوند و باید با انگیزه مضاعف و با روحیه و امیدوارانه کار را دنبال و امید را به جامعه منتقل کنند.
در این مراسم براساس احکام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان؛ مسعود مهدوی فرد به عنوان سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی و مهدی پاکدل مقدم به عنوان سرپرست معاونت خدمات مشترکین و درامد این شرکت معرفی شدند.
همچنین؛ هوشنگ سنجری به عنوان مدیر دفتر حوزه مدیرعامل، سید محمد حسنی صفات به عنوان سرپرست دفتر بهره برداری و توسعه تصفیه خانه فاضلاب ، محسن حسامی به عنوان سرپرست دفتر بحران پدافند غیر عامل و مدیر HSE و سعید خلیفه به عنوان سرپرست دفتر سیستمهای کنترل و انرژی فاضلاب منصوب شدند.
گفتنی است در این مراسم از ابراهیم مقدمی مدیر سابق دفتر بهره برداری از تاسیسات فاضلاب قدردانی شد.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=5395

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار