جهش تولید با مشارکت مردم

مدیرعامل شرکت آبفا کرمان در جلسه کمیته بحران و پدافند غیرعامل:

از همه ظرفیت ها برای گذر از بحران تابستان استفاده شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با اشاره به کاهش بارندگی ها در استان بر استفاده از همه ظرفیتهای موجود برای گذر از بحران تابستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا کرمان، علیرضا عبدیان با تاکید بر هم افزایی و برنامه ریزی جامع در عبور از بحران تابستان اظهار داشت: با توجه به میانگین 89 میلیمتری بارشها در استان و پیش بینی گرمای شدید در 2 ماه آتی، تابستان سختی در پیش داریم و باید با برنامه ریزی درست بحران تابستان را مدیریت کنیم.

وی خاطر نشان کرد: تا کنون جلسات متعددی در این خصوص برگزار شده تا بتوانیم به بهترین شکل تابستان را پشت سرگذاریم و انتظار می رود کمیته بحران و پدافند غیرعامل ، تیم واکنش سریع و تجهیزات مربوط به این تیم را برای تابستان آماده سازد تا در زمان اضطرار دچار مشکل نشویم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اضافه کرد: دیزل ژنراتور ، تانکر و بیل مکانیکی و سایر امکانات تا تیر ماه باید پیگیری شوند و برای حفاظت از مخازن ، ترانس ها و … به طور جدی برنامه ریزی شود.
وی افزود: همه باید پای کار بایستند و با هم افزایی و تلاش با قدرت کار کنند تا بتوانیم تابستان را با کمترین مشکل پشت سر گذاریم.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=6332

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار