جهش تولید با مشارکت مردم

در جلسه شورای مدیران شرکت آبفا استان کرمان مطرح شد

انجام اقدامات موثر با هم افزایی

علیرضا عبدیان مدیرعامل شرکت آبفا کرمان در جلسه شورای مدیران این شرکت گفت: با هم افزایی و پای کار بودن میتوان اقدامات موثری انجام داد و انتظارات مردم را برآورده ساخت.


به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، عبدیان با اشاره به گرمای بی سابقه هوا در تابستان اظهار داشت: ما قدردان تلاشهای شما و کار مجاهدانه شما هستیم که با همکاری و همیاری توانستید تابستان را به خوبی پشت سر گذارید و شرکت آبفا در بین شرکتهای موفق در گذر از تابستان از سوی وزارت نیرو برگزیده شد.

وی افزود: از آبان ماه باید برای تابستان آینده برنامه ریزی شود تا به بهترین شکل ممکن شرایط را مدیریت کنیم و برای مدیریت تابستان باید پیش بینی داشته باشیم و برای ما پذیرفته نیست که در تابستان یکباره اعلام شود یک حلقه چاه ناگهان خشک شده و این مسائل قطعا قابل پیش بینی و برنامه ریزی است.

عبدیان تصریح کرد: برای سرعت آگاهی و اطلاع از حوادث کوچکترین اتفاقات باید در سامانه بارگزاری شود و هیچ حادثه‌ای نباید کم اهمیت تلقی شود.

عبدیان اضافه کرد: روشهای سنتی در آبفا دیگر پذیرفته نیست و باید تلاش کنیم روشهای نوین را جایگزین کنیم و روشهای سنتی زیبنده شهری مانند کرمان نیست.
وی به برگزاری جلسات رصد و پایش و قرارگاه اب اشاره کرد و افزود: در این جلسات مصوبات خوبی داشتیم اما برخی از انها تا کنون اجرا نشده و باید در این جلسات اجرای ان دنبال شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان خطاب به مدیران ابفا در شهرستانهای استان گفت: مدیران امور نماینده مدیرعامل در شهرستان خود هستند و باید یک روز در هفته را به بازید از پروژه های در حال اجرا اختصاص دهند و موانع و مشکلات اجرای پروژه ها را رفع کنند.
وی در بخش دیگری از سخنانش به جهاد تبیین اشاره کرد و افزود: ایجاد امید و تبیین دستاوردها از هر کاری مهمتر است چراکه دشمنان دنبال این هستند که که کارها را بی اهمیت قلمداد کنند و ما باید جلوی آن را بگیریم.

در پایان از مدیران نمونه جشنواره شهید رجایی در شهرهای بم، ارزوئیه، نرماشیر و قلعه گنج تقدیر شد.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=7860

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت