جهش تولید با مشارکت مردم

اولین جلسه شورای مدیران آبفا سال 1403 برگزار شد

اولین جلسه شورای مدیران با حضور مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان ، معاونین ، مدیران ستادی ، مدیرعاملان شرکت های آبفا رفسنجان و سیرجان و مدیران امور آبفا شهرستان ها برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، علیرضا عبدیان ضمن تبریک سال جدید و عید سعید فطر و ارزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه رمضان گفت : وعده صادق رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در رابطه با برخورد قاطع با رژیم جنایتکار اسرائیل تحقق یافت و این نشان دهنده قدرت ایران در منطقه و بر هم خوردن قدرت استکبار جهانی است .

وی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات همه مدیران و کارکنان این شرکت در سال گذشته گفت : با وجود همه مشکلات سد راه این شرکت در سال گذشته با تدبیر و پیگیری همکاران وضعیت شهرستان ها در آبرسانی و جذب درآمد در وضعیت مطلوبی قرار دارد و با موفقیت از سال 1402 گذر کردیم .

علیرضا عبدیان سپس راهبرد های سال 1403 را بیان کرد و گفت : در سال 1403 این شرکت از 4 راهبرد اصلی شامل گذر از تابستان ، جذب درآمد ، نهضت ملی مسکن و نگهداشت وضع موجود و حرکت به سمت وضعیت مطلوب تر پیروی خواهد کرد که این امر با توجه به میزان کم بارش در سال آبی گذشته نیازمند توجه همه همکاران ، ساختاری پویا تر و به روزرسانی استراتژی های موجود است .

وی در ادامه ضمن تاکید بر توجه ویژه به مسئله به سازی و ترمیم زیرساخت های آبی افزود : برای گذر از تابستان 1403 برنامه ها و پروژهایی در نظر گرفته شده است که شامل حفر و تجهیز 20 حلقه چاه در شهرستان کرمان ، حفر و تجهیز 8 حلقه چاه در سیرجان و حفر و تجهیز 5 حلقه چاه در رفسنجان می باشد و با توجه به پروژه انتقال آب خلیج فارس به رفسنجان امید داریم از تابستان 1403 با وضعیت مطلوبی گذر کنیم .

وی خاطرنشان کرد : جهاد آبرسانی به روستا های ایران از برنامه های دولت 13 ام بوده که از 10 هزار روستا که شامل این طرح هستند به 5 هزار روستا آبرسانی انجام شده و آبرسانی به روستا های باقی مانده تا پایان سال 1403 انجام خواهد شد که سهم استان کرمان در این طرح ، آبرسانی به 396 روستا تا پایان امسال است .

وی در پایان گفت : امید داریم پروژه فاضلاب کرمان به ظرفیت 90 هزار متر مکعب در شبانه روز تا پایان امسال به بهره برداری برسد .

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=9294

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار