جهش تولید با مشارکت مردم

با اجرای پروژه های آب مشکل آب دشتخاک زرند حل می شود


معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا کرمان گفت: برای تامین آب پایدار روستای دشتخاک یک پروژه آبرسانی آغاز و با اجرای این پروژه ظرف دو سال آینده مشکلات این منطقه حل می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، عباس سلطانی نژاد در خصوص مشکلات آب روستای دشتخاک شهرستان زرند گفت: روستای دشتخاک که در شمال شرق زرند قرار گرفته سالهای متمادی با کم آبی مواجه بوده و امسال نیز بخاطر خشکسالی مشکلات این منطقه بیشتر شده است و به همین دلیل در تابستان امسال با آبرسانی سیار آب شرب این منطقه راتامین نمودیم.
وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر با توجه به سرد شدن هوا وکم شدن مصرف آب، شرایط بهتر از گذشته است و در اکثر نقاط مردم از آب پایدار برخوردارند.
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا کرمان از اجرای پروژه آبرسانی در دشتخاک در آینده نزدیک خبر داد و افزود: از آنجا که در منطقه دشتخاک منبع آب پایدار وجود ندارد در سال گذشته یک مشاور انتخاب شد و ما درصدد هستیم با استفاده از اعتبارات سال 1400 و 1401 پروژه ای برای تامین آب پایدار این منطقه آغاز شود و ان شاءالله ظرف دو سال آینده مشکلات آب این منطقه با این پروژه حل می شود.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=2328

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت