جهش تولید با مشارکت مردم

بررسی مشکلات آب روستاهای زرند


مشکلات آب روستاهای شهرستان زرند در جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان زرند، مدیر عامل شرکت آبفا استان کرمان وجمعی از مسئولان مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، محمد طاهری با اشاره به نقش حیاتی آب در زندگی بشر گفت: هیچ چیز را با اب نمی توان مقایسه کرد چرا که زندگی و حیات به آن وابسته است و مدیریت ان نیز سخترین کار است.
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان افزود: ماهیت کار ما به گونه ایست که برای هر نقطه جمعیتی باید به فکر تامین آب باشیم و کیفیت و فشار آن نیز مناسب باشد.
وی ادامه داد: کرمان تنها کلان شهری است که صد درصد منابع تامین آب ان از چاه است و شهرهایی که اینگونه هستند مشکلات زیادی دارند.
طاهری در بخش دیگری از سخنانش به اجرای پروژه فاضلاب اشاره کرد و افزود: اجرای پروژه فاضلاب در استان کرمان در قالب ۳ قرارداد در زرند، سیرجان و کرمان اجرا و با سرعت خوبی کار دنبال می شود.
وی اجرای پروژه فاضلاب را دارای مواهب بیشماری دانست و تصریح کرد: اجرای این پروژه اشتغال ایجاد کرده است و علاوه بر آن بازچرخانی آب به صنعت و تولید نیز کمک می کند و همه باید به اجرای بهتر و سریعتر این پروژه کمک کنند.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=1894

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت