جهش تولید با مشارکت مردم

برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب کرمان تشریح شد

شرکت آب و فاضلاب استان کرمان برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب را به تشریح بیان کرد.

شرکت آب و فاضلاب استان کرمان برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب را به تشریح بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، مرضیه سادات هاشمی سهی مدیر روابط عمومی شرکت آبفا کرمان با اشاره به تغییر تاریخ هفته صرفه جویی به 26 خرداد تا 1 تیر اظهار داشت: در این هفته جهت فرهنگسازی و اقناع موثر و برای ایجاد احساس تعهد نسبت به مساله آب و درک ارزش آب در بین شهروندان برنامه های متفاوتی در نظر گرفته شده است.

وی به اهمیت استفاده از ظرفیتهای تبیلغاتی شهری اشاره کرد و افزود: برای تاکیدات بصری و تاثیر گذاری روی شهروندان در این هفته از  بیلبوردها و بخشی از فضای شهری بهره می بریم تا شهروندان بیش از پیش به رعایت الگوی مصرف دقت کنند.

 مدیر روابط عمومی شرکت آبفا کرمان، ادامه داد:  برپایی 3 روزه موکب در فرودگاه کرمان در زمان اعزام حجاج برای یاداوری آموزه های دینی در پرهیز از اسراف ، برگزاری جشنواره کودک با عنوان دوستدار آب به مدت 6 شب در پارک شورا کرمان همراه با اجرای برنامه های شاد برای کودکان ، تئاتر عروسکی، مسابقه نقاشی و…. ، و استفاده از ظرفیت رسانه ها در ساخت و انتشار تیزرهای صوتی و تصویری برای برنامه های رادیویی و تلویزیونی و فضای مجازی از دیگر برنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب است.

وی در پایان سخنانش با اشاره به کاهش نزولات آسمانی و کاهش ذخایر آبی استان از مردم درخواست کرد: شهروندان با رعایت الگوی مصرف و پرهیز از اسراف امکان دسترسی به آب پایدار را برای همه مردم فراهم کنند و درصورت بروز حادثه با 122 تماس بگیرند تا همکاران ما در اسرع وقت حادثه را رفع کنند.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=6528

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار