جهش تولید با مشارکت مردم

بهداشت آب خط قرمز شرکت آبفای رفسنجان است

مدیر کل دفتر بهداشت آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به رفسنجان از واحد تله متری ، تصفیه خانه در حال احداث ، سامانه حذف آرسنیک حومه شرقی و آزمایشگاه آب شرکت آبفای رفسنجان بازدید کرد.مدیرعامل شرکت آبفا رفسنجان در حاشیه این بازدید گفت: بهداشت آب خط قرمز شرکت ماست و تلاش ما بر این است که آب شرب با کیفیت بالا به دست شهروندان برسد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، حسین چرخ انداز مدیرعامل شرکت آبفا رفسنجان خاطر نشان کرد: با توجه به حساسیت و اهمیت بهداشت آب، با نصب دستگاههای سنجش لحظه ای میزان کلر باقیمانده ،PH، کدورت  را بصورت لحظه ای و آنلاین در مخازن و شبکه توزیع در واحد تله متری شرکت کنترل می نمائیم.
وی افزود: تصفیه خانه متعارف آب شرب رفسنجان با ظرفیت 930 لیتر بر ثانیه با پیشرفت فیزیکی چهل درصد با پیگیریهای شرکت آب وفاضلاب رفسنجان و توسط شرکت مس رفسنجان در حال ساخت است که انشاا.. تا شهریورماه سال 1402 به بهره برداری می رسد.
چرخ انداز ادامه داد: در حال حاضر تا زمان بهره برداری از تصفیه خانه در حال احداث 19 دستگاه آب شیرین کن در سطح شهر رفسنجان نصب شده و شهروندان برای آب با کیفیت بالامی توانند از این دستگاهها آب برداشت نمایند.

در ادامه مدیر کل دفتر کنترل و کیفیت آب و فاضلاب کشور اظهار داشت: بر اساس عملکرد سال 1400 که از طرف وزارت بهداشت به آب و فاضلاب کشور ارسال شد، نتایج گزارش مثبت و در بالاترین حد مطلوب قرار داشت.
مهندس منتظری افزود: همکاری با دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برای رفع مغایرت ها و مشکلات واحد بهداشت آب امری ضروری است.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=3847

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار