جهش تولید با مشارکت مردم

بیانیه حریم خصوصی

قابل توجه بازدیدکنندگان محترم

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی آب و فاضلاب استان کرمان را به اطلاع می‌رساند:

 وب‌سایت شرکت آب و فاضلاب استان کرمان مجهز به ثبت شکایات و انتقادات و پیگیری آنها، ثبت نظرات و پیشنهادات و ارتباط با هر واحد از طریق منوی «تماس با ما» می‌باشد.

برای ارتباط و انعکاس شکایت می‌توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می‌آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را پیگیری نمایید.

به محض اعلام درخواست، سعی می‌گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

وب‌سایت شرکت آب و فاضلاب استان کرمان بصورت تمام وقت در دسترس بوده و در صورت بروز هر گونه اشکال و نقص فنی، به بازدیدکنندگان محترم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

وب‌سایت شرکت آب و فاضلاب کرمان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی آب و فاضلاب کرمان به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی آب و فاضلاب کرمان ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی

شرکت آب و فاضلاب کرمان اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می‌نمایید گردآوری می‌کند. هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق آب و فاضلاب کرمان افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. آب و فاضلاب کرمان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

شرکت آب و فاضلاب کرمان شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق آب و فاضلاب کرمان به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. آب و فاضلاب کرمان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و همچنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده آب و فاضلاب کرمان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی

شرکت آب و فاضلاب کرمان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی آب و فاضلاب کرمان را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. آب و فاضلاب کرمان همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دسترس در آب و فاضلاب کرمان و وابستگانش استفاده می‌کند. هم‌چنین آب و فاضلاب کرمان ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

شرکت آب و فاضلاب کرمان فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است آب و فاضلاب کرمان گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است آب و فاضلاب کرمان داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، حمایت کردن مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای آب و فاضلاب کرمان استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

شرکت آب و فاضلاب کرمان اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی شرکت آب و فاضلاب کرمان از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات وب‌سایت شرکت آب و فاضلاب کرمان را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت آب و فاضلاب کرمان رجیستر کرده باشید، یک کوکی به آب و فاضلاب کرمان کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی آب و فاضلاب کرمان بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در آب و فاضلاب کرمان به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات آب و فاضلاب کرمان و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی

شرکت آب و فاضلاب کرمان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. آب و فاضلاب کرمان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .

تغییرات دراین بیانیه

شرکت آب و فاضلاب کرمان ممکن است گه گاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. شرکت آب و فاضلاب کرمان شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط آب و فاضلاب کرمان مطلع شوید.

جستجو سایت