جهش تولید با مشارکت مردم

در 2 ماه نخست امسال

بیش از 97 انشعاب غیرمجاز در عنبرآباد کشف شد

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان عنبرآباد گفت: در شهرستان عنبراباد برای جلوگیری از افت فشار آب، 97 انشعاب غیرمجاز کشف و از این تعداد ۷۲ فقره به انشعاب مجاز تبدیل شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، موسی دیده ور انشعابات غیرمجاز را از عوامل اصلی افت فشار و هدر رفت آب عنوان کرد و افزود: به منظور جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان اکیپ های شناسایی و قطع انشعابات غیرمجاز در سطح شهرستان تشکیل شده است و در راستای تحقق عدالت اجتماعی طبق یک برنامه‌ریزی منسجم، شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز و برخورد با متخلفان در حال انجام است.
وی خاطر نشان کرد: انشعابات غیر مجاز منجر به اختلال در خدمت رسانی به مشترکین، آلودگی در شبکه توزیع آب، کاهش عمر مفید شبکه‌های توزیع و همچنین به دلیل برداشت‌های بی رویه منجر به شکستگی‌ها ، اتفاقات و نهایتا افت فشار درشبکه‌های توزیع آب می‌شود.

دیده ور از دارندگان انشعاب غیر مجاز درخواست کرد: هر چه سریعتر به واحد مشترکین مراجعه کنند و با تشکیل پرونده انشعاب خود را قانونی کنند تا جریمه نشوند. براساس قانون ، استفاده کنندگان از انشعابات غیر مجاز آب به جزای سنگین نقدی و قطع انشعاب محکوم می‌شوند.
مدیر امور آبفا عنبراباد تصریح کرد: شهروندان می توانند در شناسایی انشعابات غیرمجاز به ابفا کمک کنند و بر اساس وظیفه شهروندی در صورت مشاهده هرگونه انشعاب غیرمجاز مراتب را از طریق سامانه تلفنی ۱۲۲ به ما گزارش کنند.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=10191

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار