جهش تولید با مشارکت مردم

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا استان کرمان خبر داد

تاسیسات تامین آب شهر رفسنجان تا پایان امروز  وارد مدار می شود

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا استان کرمان گفت: تا پایان امروز تاسیسات تامین آب شهر رفسنجان به صورت 100 درصد وارد مدار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، عباس سلطانی نژاد در خصوص بازسازی تاسیسات آب رفسنجان پس از وقوع سیل اظهار داشت: لوله های 200،350،400،500  مربوط به خطوط جمع آوری و انتقال آب شرب رفسنجان بر اثر سیل دچار شکستگی شد و از 9 مرداد ماه با توجه به فرونشست سیل و فراهم شدن شرایط بازسازی، تعمیر لوله ها آغاز شد.

وی ادامه داد:  تعمیر لوله های آسیب دیده در سیل، توسط 5 تیم اجرایی از سطح استان و 5 تیم اجرایی از استان های تهران، مرکزی و خراسان جنوبی در حال انجام است و پیش بینی می شود تا پایان امشب تاسیسات تامین آب شهر رفسنجان به صورت 100 درصدی وارد مدار شود.

سلطانی نژاد تصریح کرد: همزمان با تعمیر خطوط انتقال، با توجه به خسارت های شبکه توزیع آب در سطح شهر و روستا، کار تعمیر، شستشو و بازسازی شبکه نیز انجام می شود و تا پایان هفته عملیات بازسازی و پایداری شبکه به پایان می رسد.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا استان کرمان اضافه کرد:  باتوجه به قطعی آب 48 ساعته در برخی نقاط از عموم شهروندان درخواست می شود که در استفاده بهینه از آب دقت لازم را داشته باشند تا با مشکل کمبود آب روبرو نشوند.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=4130

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار