جهش تولید با مشارکت مردم

تا پایان آذر ماه امسال/ 522 کیلومتر شبکه فاضلاب در کرمان اجرا شد

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان گفت: اجرای پروژه فاضلاب در کرمان با ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی سرعت گرفت و در شهر کرمان 522 کیلومتر شبکه و خط انتقال فاضلاب اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، محمد طاهری افزود: در شهرستان سیرجان 252 کیلومتر و در شهرستان زرند 211 کیلومتر شبکه و خط انتقال فاضلاب اجرا شد.
وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۱۸ درصدی تصفیه خانه فاضلاب شهر کرمان تصریح کرد: مدول های3،4 و5 تصفیه خانه فاضلاب با ظرفیت 90 هزار متر مکعب در حال اجرا است که براساس برنامه زمانبندی باید تا پایان سال آینده وارد مدار بهره برداری شود.
طاهری ادامه داد: تصفیه خانه فاضلاب شهر سیرجان با ظرفیت 26 هزار و 500 متر مکعب در شبانه روز در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی 82 درصد؛ تا پایان سال 1400 در مدار بهره برداری قرار می گیرد و تصفیه خانه فاضلاب شهر زرند نیز طراحی و با انتخاب پیمانکار آماده عملیات اجرایی است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان تعداد انشعابات فاضلاب در سطح استان را 44 هزار و 86 فقره بیان کرد و افزود: آحاد فاضلاب به تعداد 90 هزار و 347 مورد است و تعداد ۱۵۰۰ فقره سیفون فاضلاب در شهر سیرجان نصب شده و همزمان با راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب به انشعابات کل استان اضافه میشود.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=2358

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت