جهش تولید با مشارکت مردم

طی سال گذشته انجام شد؛

تعویض بیش از 7 هزار کنتور خراب آب در شهرستان کرمان

طی سال گذشته بیش از 7 هزار کنتور خراب در شهرستان کرمان تعویض شد که در مقایسه با سال 1401،بیش از 13 درصد رشد داشته است.به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان،علیرضا عبدیان مدیرعامل این شرکت گفت: یکی از اقداماتی که توسط شرکت های آبفا در راستای فراهم نمودن شرایط لازم جهت کنترل مصرف و خدمات‌رسانی شایسته‌تر به مشترکین و شهروندان و همچنین جلوگیری از هدررفت آب و کاهش اثرات منفی آن بر تاسیسات آبرسانی انجام می شود،تعویض کنتورهای خراب است.
وی واقعی شدن میزان مصرف مشترکین و جلوگیری از اجحاف در پرداخت آب بهای بیشتر توسط آنان را از دیگر مزایای تعویض کنتورهای معیوب آب عنوان کرد و افزود: در همین راستا طی سال گذشته بیش از 7 هزار کنتور خراب در مناطق شهری و روستایی شهرستان کرمان تعویض شد که در مقایسه با سال 1401،بیش از 13 درصد رشد داشته است.
عبدیان همچنین از اصلاح و بازسازی 886 فقره از انشعابات فرسوده آب در شهرستان کرمان طی سال گذشته خبر داد.
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان یادآور شد: به صفر رساندن کنتورهای خراب یکی از اولویت‌های این شرکت است اما چون در هر دوره از قرائت کنتورها بر تعداد کنتورهای خراب افزوده می‌شود، بنابراین تعویض کنتور کاری مستمر و دائمی است.
وی در پایان تاکید کرد: با توجه به هدررفت ناشی از خرابی کنتور، مشترکین هر گونه شکستگی لوله و خرابی کنتور را از طریق سامانه ۱۲۲ گزارش کنند.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=9216

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار