جهش تولید با مشارکت مردم

توسعه و بازسازی بیش از 85 کیلومتر از شبکه آبرسانی شهرستان کرمان

طی ده ماه نخست سال جاری ،بیش از 85 کیلومتر از شبکه آبرسانی شهری و روستایی شهرستان کرمان توسعه یافت و بازسازی شد.به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان،علیرضا عبدیان مدیرعامل این شرکت گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، 40 هزار و 638 متر شبکه آبرسانی در بخش شهری و6 هزار 440 متر از شبکه توزیع و خطوط انتقال آبرسانی در بخش روستایی شهرستان کرمان به منظور ارائه خدمت رسانی مطلوبتر به مشترکین توسعه یافت.
عبدیان در ادامه جلوگیری از هدررفت آب  را از مهمترین برنامه‌ها دانست و اظهار داشت: با هدف کاهش میزان هدر رفت آب ،یکی از اقداماتی که به صورت مداوم در دستور کار شرکت قرار دارد ،بازسازی شبکه و خطوط  آبرسانی می باشد.
وی افزود: در همین راستا،طی مدت زمان مذکور ،21 هزار و 723 متر بازسازی شبکه های توزیع و خطوط انتقال آبرسانی آب شرب در بخش شهری
و 17 هزار و 179 متر از شبکه های توزیع و خطوط انتقال در بخش روستایی شهرستان کرمان انجام شد.
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان در ادامه گفت: عملکرد توسعه شبکه توزیع و خطوط انتقال شهرستان کرمان در بخش شهری با رشد 30 درصدی و بازسازی با رشد 40 درصدی نسبت با مدت مشابه سال گذشته روبه رو بوده است.
عبدیان در پایان با تاکید بر مدیریت مصرف آب ،تنها راه برای عبور از بحران کم آبی را مدیریت مصرف و صرفه‌جویی دانست و با بیان اینکه در روزهای پایانی سال با افزایش مصرف آب مواجه می شویم، از شهروندان خواست مصرف بهینه آب را در همه فصول سال مد نظر قرار دهند.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=8672

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت