جهش تولید با مشارکت مردم

جمع آوری انشعابات غیرمجاز در دستور کار ابفا جیرفت

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جیرفت گفت: جمع آوری انشعابات غیرمجاز در دستور کار امور آبفا جیرفت است و هم اکنون در مناطق دلفارد و بخش مرکزی در حال جمع آوری این انشعابات غیر قانونی هستیم.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، مهندس علی مشایخی در جلسه جمع‌بندی پروژه های آبرسانی شهرستان جیرفت با حضور مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان، نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان جیرفت و مسئولان قرارگاه خاتم الانبیاء در محل بخشداری ساردوئیه جیرفت برگزار شد، اظهار داشت: مشکلات آب شرب باید در همین تابستان رفع گردد تا مردم دچار مشکل نشوند.
مشایخی با بیان اینکه انشعابات غیرمجاز و فضای سبز باید مدیریت شوند، خاطرنشان کرد: اولویت آب شرب مردم است و در این راستا شوراهای اسلامی شهر و روستا، شهرداران و دهیاران باید همکاری لازم را با مجموعه آبفا داشته باشند.
مشایخی با اشاره به اینکه مصرف فضای سبز در جبالبارز و جیرفت قانونمند شده است، تصریح کرد: فضای سبز باید از غیر آب شرب تأمین گردد.
وی عنوان کرد: به مردم جیرفت قول دادم طی یک‌سال آینده مشکلات آب شرب رفع گردد.
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جیرفت اظهار داشت: حفر چاه در شهر درب بهشت ضرورت دارد و البته مدیریت مصرف آب باید به جدیت انجام شود.
وی افزود: امور آبفای شهرستان جیرفت به تانکر سیار و خودرو نیاز جدی دارد تا خدمت رسانی به مردم با سرعت و کیفیت بهتری انجام شود

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=6778

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار