جهش تولید با مشارکت مردم

در جلسه شورای مدیران شرکت آبفا کرمان عنوان شد

حفر و تجهیز ۸۰ حلقه چاه در استان کرمان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: برای اجرای طرح های گذر از بحران تابستان باید ۸۰ حلقه چاه تا پیش از تابستان در سطح استان حفر و تجهیز شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، علیرضا عبدیان در این جلسه اظهار داشت: برای عبور از تابستان باید با اجرای طرح ها در زمان مناسب و پیش از تابستان اجراشوند تا با کمترین تنش تابستان را پشت سر گذاریم.

وی ادامه داد: در جلسه ای که در وزارت نیرو برگزار شد وزیر موضوع آب را را یک امر مستمر دانست و تاکید کرد که در در مدیریت باید دنبال راهکارهای جدید باشیم و با برنامه حرکت کنیم و در موضوع آب سوء مدیریت قابل بازگشت نیست و حتی یکساعت نمی توان بدون برنامه حرکت کرد.

عبدیان خاطر نشان کرد: بر اساس گزارشات وزارت نیرو کرمان در اجرای طرح های اضطراری جزو ۵ استان برتر شناخته شد اگرچه در برخی حوزه ها نیاز به تلاش بیشتری داریم وضعیت بهتر شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت تشکیل تیم واکنش سریع تاکید کرد و گفت: اولین مانور کشوری از ۳۱ استان شامل ۲۴ نفر در اوایل بهمن ماه برگزار می‌شود و ما باید یک تیم آماده را اعزام کنیم و این تیم باید آمادگی کامل برای حضور در حوادث مختلف را داشته باشد.

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان با بیان اینکه کیفیت آب همواره خط قرمز وزارت نیرو است خاطرنشان کرد: طرحهای ارتقا کیفی باید با جدیت دنبال شود و طرحهای نیمه تمام مانند جیرفت باید تاقبل از آغاز تابستان پایان یابد.

وی با اشاره به تشکیل قرارگاه آب اظهار داشت: شهرهای دارای مشکل در قرارگاه آب بصورت هفتگی رصد میشوند و دو شهر کهنوج و جیرفت نیز به دلیل شرایط آنها در قرارگاه آب پیگیری می شوند
عبدیان بحث تامین آب نهضت ملی مسکن و پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور و وزیر نیرو به کرمان را امری ضروری خواند و افزود: مصوبات این سفرها باید اجرایی شود و همه باید پای کار باشند تا بتوانیم برنامه های شرکت را به شکل منسجم پیش ببریم.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=8319

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت