جهش تولید با مشارکت مردم

حفظ منافع سازمانی خط قرمز ماست

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان در همایش امور مشترکین گفت: حفظ منافع سازمانی خط قرمز ماست و همه باید برای حفظ آن

تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، محمد طاهری با اشاره به نقش موثر و مهم  امور مشترکین اظهارداشت: حوزه مشترکین چشم و چراغ این شرکت است و چشم همه مجموعه به این حوزه است چرا که خلق ثروت به این امور وابسته است.

وی خاطر نشان کرد: شرکت آبفا یک امانتی است در دست ما ومتعلق به همه مردم استان است و ما باید امانتدار خوبی باشیم .

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان تصریح کرد: ما خادم و خدمتگزار مردم هستیم و باید با حسن خلق با مردم برخورد کنیم و رفتار نادرست و کج خلقی با مردم در هیچ جایگاهی قابل قبول نیست و مطمئنا با  خوش خلقی و احترام به مردم ثروت نیز خلق می شود و انتظار می رود امور مشترکین در ارتباط با مردم همواره این نکات را درنظر داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به ادغام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستائی اشاره کرد و افزود: بیش از یکسال و نیم از یکپارچه سازی دو شرکت میگذرد و دوشرکتی که به صورت مستقل کار می کردند اکنون یکپارچه شده اند و پس از آن ما بازخوردهای نسبتاخوبی در این خصوص شاهدبوده ایم.

وی ادامه داد: ما به خود می بالیم که پس از انسجام بخشی به لطف پروردگار توانستیم به خوبی رو به جلو گام برداریم اگرچه نقاط ضعفی هم وجود داشته است که باید در کنار یکدیگر برای رفع آنها تلاش کنیم.

طاهری بر حذف عنوان شهری و روستائی در شرکت آبفا تاکید کرد و افزود: امیدوارم موضوع و عنوان شهری و روستایی در مجموعه آبفا به کلی برچیده شود ؛ هم در لفظ و کلمه و هم در رفتار و اجازه ندهیم کسی این تفکیک را به کار ببرد و یک خانواده یک صدا و  واحد را در مجموعه حفظ کنیم.

معاون مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان در ادامه گفت: رویکرد ما در حوزه امور مشترکین اینگونه است که با همفکری اداره شود و امور مشترکین را به صورت تعاملی و مشورتی اداره می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: ما همواره پذیرای پیشنهادات، آراء و نظرات  هستیم و چنانچه نسبت به موضوعی پیشنهاد و نظری ارائه شود حتما مورد بررسی قرار می گیرد.

مهدوی فرد بر تکریم ارباب رجوع به عنوان یک اصل مهم در امور مشترکین تاکید کرد و افزود:  اولین قضیه در بحث تکریم به ارباب رجوع رعایت عدالت و انصاف در برابر ارباب رجوع است و حتی زمانی که مراجعین نسبت به قانون آگاهی ندارند این موضوع را باید در نظر داشته باشیم و آستانه صبر و تحمل خود را نسبت به ناآگاهی ها و برخوردهای نامناسب بالا ببریم.

معاون مشترکین و درآمد توجه به دستورالعملهای ابلاغی را بسیار مهم برشمرد و ادامه داد:همه موظف و ملزم به رعایت دستورالعملهای ابلاغی هستند و هیچ گونه تغییر و یا اعمال سلیقه در این زمینه قابل قبول نیست.

شایان ذکر است در این همایش با حضور مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان از  فریدون محمدی بازنشسته امور مشترکین کرمان  تقدیر به عمل آمد.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=2199

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت