جهش تولید با مشارکت مردم

خدمت رسانی به مردم در آبفا نوعی ایثار است

معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در جلسه قرارگاه آب استان کرمان گفت: خدمت رسانی به مردم در آبفا نوعی ایثار است و ما قدردان زحمات و تلاش های همه کسانی که برای خدمت رسانی بهتر ایثار و ازخودگذشتگی میکنند هستیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، جزقاسمی اظهار داشت: کار کردن در آبفا کار بسیار سختی است و از همه کارکنان آبفا کرمان که تابستان گذشته را با تحمل و مدیریت سختی ها بخوبی پشت سر گذاشتند قدردانی میکنم.

وی ادامه‌داد: در کرمان یکسری پروژه های اثربخش باید انجام شود و مستمر باید برای اجرای آن پیگیری شود.

معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بخش دیگری از صحبت‌هایش به کیفیت آب اشاره کرد و افزود: کیفیت آب خط قرمز ماست و همواره باید مورد توجه باشد و جلسات قرارگاه آب هم باید منظم و با انرژی خاص برگزار شود تا برای مدیریت بهتر شرایط آب برنامه ریزی شود.

علیرضا عبدیان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در ادامه این جلسه اظهار داشت: تابستان گذشته با توجه به تغییر اقلیم و گرمای بی سابقه هوا باعث روشن ماندن ۲۴ ساعته کولرهای آبی شد و در نتیجه افزایش مصرف ما دچار مشکلات عدیده ای شدیم.

وی افزود:جلسات قرارگاه آب هر شب تا ساعات پایانی شب ادامه داشت و وضعیت آب رصد میشد و نقاط ضعف شناسایی و تجزیه و تحلیل میشد و همه پای کار بودند تا توانستیم از آن شرایط عبور کنیم.

عبدیان تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی وجود انشعابات غیر مجاز است و این موضوع آبرسانی را با مشکل مواجه می‌کند و امیدوارم با تصمیم گیری در این خصوص برخی مشکلات رفع شود.
وی خاطرنشان کرد: اقداماتی برای رفع مشکل آب در شهر کرمان انجام شد که شامل حفاری و تجهیز 8 حلقه چاه ، اجرای 4 کیلومتر خط برق و اجرای 10 کیلومتر خطوط انتقال اب و جمع اوری چاه ها ، اجرای خطوط ابرسان داخل کشور ، تله متری 61 حلقه چاه ، جداسازی فضای سبز، نشت یابی خطوط شبکه آب به متراژ 250 کیلومتر بخشی از این اقدامات بوده است.

https://ble.ir/abfakerman
image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=7944

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت