جهش تولید با مشارکت مردم

خدمت رسانی 6 روزه به عزاداران سردار دلها

موکب پایگاه مقاومت بسیج صنعت آب و برق استان کرمان پس از برپائی 6 روزه و خدمت رسانی به عزاداران و زائران شهدای مقاومت پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، مدیر امور آبفا شهرستان کرمان و رئیس پایگاه مقاومت شرکت آب و فاضلاب در خصوص برپائی موکب پایگاه مقاومت بسیج صنعت آب و برق استان کرمان در دهه مقاومت گفت: به منظور پاسداشت مقام شامخ شهداء و گرامیداشت یاد و خاطره سردارشهید حاج قاسم سلیمانی در دومین سالگرد شهادت ایشان موکبی با همکاری شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان کرمان برپاشد.

حمید صمدانی اظهار داشت: آماده سازی این موکب دو روز به طول انجامید و پایگاه مقاومت بسیج صنعت آب و برق استان کرمان با برپائی این موکب در 6 روز متوالی به ارائه خدمت به زائران شهدای مقاومت پرداخت.

وی تصریح کرد: در این موکب ۴۰ هزار عدد آب معدنی و ۱ تن شیر و شیرکاکائو در بین مشتاقان و زائران توزیع شد 

صمدانی توزیع 10 هزار ماسک و مواد ضدعفونی کننده را از دیگر اقدامات انجام شده در این موکب عنوان کرد و افزود:  علاقه مندان به شهید سلیمانی همواره با جان و مال خود به ارائه خدمت پرداختند و می توان گفت این موکب 80 درصد به صورت شبانه روزی به زائران خدمت کرد و حتی از سایر شهرها علاقه خود را به حضور در این موکب و خدمت به مردم نشان دادند و با هزینه شخصی خود در این موکب خدمت رسانی کردند.

مدیر امور آبفا شهرستان کرمان و رئیس پایگاه مقاومت شرکت آب و فاضلاب ادامه داد: از تلاش ها و خدمات شبانه روزی همه کسانی که در برپائی این موکب نقش داشتند قدردانی میکنم و از همکاری مشترک شرکتهای آب منطقه ای، برق منطقه ای و شرکتهای توزیع برق شمال و جنوب کمال تشکر را دارم.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=2538

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت