جهش تولید با مشارکت مردم

همزمان با هفته صرفه جویی

دیدار کارکنان آبفا عنبرآباد با امام جمعه شهرستان

مدیر و کارکنان امور آب و فاضلاب شهرستان عنبرآباد به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.


به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، موسی دیده ور مدیر امور عنبرآباد با اشاره به اقدامات و پروژه های در دست اقدام  درسطح شهرستان و وضعیت منابع آب و کم آبی ناشی از خشکسالی اظهار داشت: بی تردید در کنار مدیریت مصرف و تقاضا، صرفه جویی در مصرف آب و شناسایی انشعابات غیرمجاز از مهمترین مولفه ها در بحران کم آبی است.
دیده ور در بخش دیگری از سخنان خود ، تریبون نماز جمعه و نماز جماعات مساجد را فرصت مغتنمی برای ترویج فرهنگ صرفه جویی در جامعه دانست و خواستار اهتمام ائمه ی جمعه و جماعات در اشاعه ی فرهنگ صرفه جویی در میان نماز گزاران از طریق این تریبون شد.
حجت السلام بامری امام جمعه شهرستان عنبرآباد در ادامه با قدردانی از تلاش های مدیر و پرسنل امور آب و فاضلاب با بیان احادیث و روایاتی به ارزش و جایگاه رفیع خدمت به مردم نزد پروردگار تاکید کرد.

وی  به موضوع صرفه جویی در مصرف آب اشاره کرد و افزود: ما در زمینه ی ترویج فرهنگ صرفه جویی با امور آبفای شهرستان همسو و همگام هستیم و در این خصوص از هیچ کوششی مضایقه نخواهیم نمود و در زمینه ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب همکاری لازم را داریم.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=6553

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار