جهش تولید با مشارکت مردم

راهبرد مشارکت

راهبرد مشارکت عمومی

شرکت آب و فاضلاب استان کرمان بر اساس ماده ۹ تصويب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ مورخ ۹۵/۱۲/۲۸ شورای عالی اداری موضوع حقوق شهروندی در نظام اداری با عنوان «حق اظهارنظر آزاد و ارائه پيشنهاد در مورد تصميمات و فرايندهای اداری» راهبردهای مشاركت شهروندان در تصميمات و فرآيندهاي اداری شرکت را به شرح ذيل ارائه کرده است.

1- اين شركت جهت بهبود ارائه خدمات، کیفیت خدمات و كاهش زمان پاسخگویی، همه خدمات و نحوه ارائه آنها را در سایت شرکت معرفی کرده است و خدمات الکترونیک از طریق سایت شرکت در دسترس می‌باشند.

2- در سایت شركت كليه استانداردهاي مورد نياز اعم از كاربرپسند بودن، شفافيت، كيفيت خدمات تارنما، دسترس‌پذيري تارنما، دسترس‌پذيري اطلاعات، پاسخگویی آنلاین به کاربران و … ايجاد گرديده است.

3- شرکت آخرین نسخه بروزرشده كليه خدمات، اطلاعات دستگاه، اخبار و …. را در سايت جهت استفاده عموم منتشر کرده است.

4- جهت خدمت‌رساني بهتر و تعامل با شهروندان بخش‌های ثبت شکایات و انتقادات، ثبت نظرات و پیشنهادات، راه‌های ارتباطی، شماره‌تماس‌ مسئولین، نظرسنجي و پرسش و پاسخ در سايت ارائه شده است.

5- در سایت شركت، بيانيه‌ها، آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها، بیانیه حريم خصوصي و بيانيه سطح توافق خدمات در دسترس عموم قرار گرفته است.


راهبرد مشارکت الکترونیکی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان

دریافت نسخه مصوب

شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در راستای اجرای مصوبه شماره 13/18540 ط، مورخ 1381/12/10 شوارای عالی اداری با موضوع طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع و بر اساس ماده ۹ تصويب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ مورخ ۹۵/۱۲/۲۸ شورای عالی اداری موضوع حقوق شهروندی در نظام اداری با عنوان «حق اظهارنظر آزاد و ارائه پيشنهاد در مورد تصميمات و فرايندهای اداری»، به منظور نیل به اهداف مندرج در منشور اخلاقی و خط‌مشی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان مبنی بر ارتقا سطح رضایت ذینفعان و مردم نسبت به دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان در تارنمای شرکت به نشانی https://abfakerman.ir، راهبردهای مشاركت الکترونیک عموم[1] در تصميمات و فرآيندهاي اداری شرکت را به شرح ذيل ارائه کرده است.

دریافت الکترونیک نظرات و پیشنهادت

عموم می‌توانند در راستای بهبود ارائه خدمات، بهبود فرایند تصمیم‌گیری و افزایش بهره‌وری در هر موضوع مرتبط با شرکت آب و فاضلاب استان کرمان نظرات، پیشنهادات و ایده‌های خود را به صورت الکترونیک از طریق تارنمای این شرکت در صفحه اصلی، بخش «تحقیق، پژوهش، بهره‌وری و نوآوری» و ورود به «نظام پیشنهادات آبفای کرمان» ثبت نمایند، پس از بررسی، تایید و تصویب پیشنهادات در کمیته داوری، از مزایای ارائه و مشارکت در پیشنهادات بهره‌مند خواهند شد. فرم ثبت پیشنهادات از طریق آدرس زیر در دسترس می‌باشد:

https://abfakerman.ir/تحقیقات/نظام-پیشنهادات-آبفا-کرمان

ثبت الکترونیک شکایات و پیگیری

عموم می‌توانند با استفاده از سامانه یکپارچه شکایات بر روی صفحه اصلی تارنمای این شرکت بخش «ثبت و پاسخگویی به شکایات»، نسبت به ثبت الکترونیک و پیگیری شکایات خود اقدام کنند. سامانه ثبت الکترونیک شکایات و پیگیری این شرکت از طریق آدرس زیر در دسترس می‌باشد:

https://cmp.nww.ir/index.aspx?code=AbfaKrmn

نظرسنجی الکترونیک

عموم می‌توانند از طریق تارنمای این شرکت، منوی «تماس با ما» لینک «نظرسنجی» به صورت الکترونیک در نظرسنجی‌های این شرکت در خصوص خدمات، تارنما و سایر موارد شرکت نموده و ما را در بهبود کیفیت ارائه خدمات یاری نمایند. نظرسنجی‌های الکترونیک این شرکت از طریق آدرس زیر در دسترس می‌باشند:

https://abfakerman.ir/نظرسنجی

ارتباط با مدیرعامل

عموم می‌توانند از طریق منوی «تماس با ما» در تارنمای این شرکت، راه‌های ارتباطی با مدیرعامل را و درخواست ملاقات با مدیرعامل را مشاهده نمایند. ارتباط با مدیرعامل از طریق آدرس زیر در تارنمای این شرکت در دسترس می‌باشد:

https://abfakerman.ir/ارتباط-با-مدیرعامل

ارتباط الکترونیک با مدیرعامل و مدیران ستادی

عموم می‌توانند از طریق منوی «تماس با ما» لینک «معاونت‌ها و مدیران ستادی» به صورت الکترونیک از طریق تکمیل فرم مربوطه با مسئولان ارتباط داشته باشند.  ارتباط الکترونیک با مدیرعامل و مدیران ستادی از طریق آدرس زیر در تارنمای این شرکت در دسترس می‌باشد:

https://abfakerman.ir/معاونت-ها-و-مدیران-ستادی

ارتباط با مدیران امورات زیرمجموعه و شهرستان‌ها

عموم می‌توانند از طریق منوی «تماس با ما» لینک «شرکت‌ها و امورات شهرستان‌های زیرمجموعه» و انتخاب شهرستان مربوطه، راه‌های ارتباط با مدیر آن مجموعه را مشاهده نمایید.  ارتباط با مدیران امور شهرستان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه شرکت آب و فاضلاب استان کرمان از طریق آدرس زیر در تارنمای این شرکت در دسترس می‌باشد:

https://abfakerman.ir/شرکتها-و-امورات-شهرستانهای-زی

ارتباط با پشتیبانان تارنما

عموم می‌توانند از طریق منوی «تماس با ما» لینک «ارتباط با پشتیبان سایت» به صورت الکترونیک از طریق تکمیل فرم مربوطه با پشتیبانی محتوا و پشتیبانی محتوا ارتباط داشته باشند.  ارتباط الکترونیک با پشتیبانان سایت از طریق آدرس زیر در تارنمای این شرکت در دسترس می‌باشد:

https://abfakerman.ir/ارتباط-با-پشتیبان-سایت

دریافت پیام از طریق پست الکترونیکی

عموم می‌توانند نظرات، پیشنهادات، انتقادات مردمی خود را از طریق پست الکترونیک شرکت آب و فاضلاب استان کرمان به نشانی زیر به شرکت آب و فاضلاب استان کرمان ارسال کنند.

info[at]abfakerman.ir


[1] متقاضیان خدمت، ذینفعان، پیمانکاران، همکاران، شهروندان، همه مردم

جستجو سایت