جهش تولید با مشارکت مردم

رشد وصولی روستای سیرچ به 468 درصد رسید

مدیر آب و فاضلاب شهرستان کرمان از اجرای طرح پایش مشترکین و رشد 468 درصدی وصولی و 165 برابری درآمد نسبت به مدت مشابه سال گذشته در روستای سیرچ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمان،حمید صمدانی در خصوص این طرح اظهار داشت: در این طرح گروه های دو نفره شامل کنتورخوان و یک نفر آمارگیر تحت نظارت و مدیریت آبفاشهرستان کرمان در محل هر انشعاب حضور یافته و در گفتگو با مشترک، اطلاعاتی نظیر تعداد واحدها ، وضعیت انشعابات ، محل نصب کنتور از نظر فیزیکی، کاربری املاک، شماره تماس ثابت و همراه ، مشخص کردن ردیف قرائت ،بررسی بدهی مشترک و وصول بدهی معوقه و ثبت نقاط UTM املاک در سیستم GIs انجام شد.
وی با اشاره به بازدید انجام شده توسط تیم فنی مدیریت آب و فاضلاب شهرستان کرمان درخصوص جلو گیری از برخی نشتی‌های پنهان و آشکار شبکه آب افزود: از آنجا که ارتفاع مخازن ذخیره آب تا پایین ترین سطح روستا چیزی حدود 30 تا 50 متر است، باید با جانمایی حوضچه‌ها ، فشار روی شبکه توزیع آب را کمتر ‌کنیم تا از این طریق از نشتی‌های پنهان و آشکار نیز جلوگیری شود.
صمدانی اضافه کرد: در این طرح پایش علاوه بر رشد وصولی و درآمد، انشعابات غیر مجاز توسط تیم پلیس آب شهرستان کرمان شناسایی و قطع شد.
مریم سیاری مدير بررسي هاي اقتصادي و نظارت بر خدمات مشتركين شهرستان کرمان بااشاره به مزایای اجرای این طرح تصریح کرد: در اختیار داشتن این اطلاعات، شرکت آبفا را در برنامه ریزی و آمادگی مناسب تر و بهتر برای خدمت رسانی مستمر به مشترکان یاری خواهد رساند
شایان ذکر است این عملیات اجرائی با حضور معاون مشترکین و درآمد استان کرمان ، تیم برنامه ریزی و همکاری واحد های بهره برداری از تاسیسات شبکه آب شهر کرمان، مشترکین و بهره برداری و هماهنگی شهرهای تابعه شهرستان کرمان صورت گرفت

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=2349

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت