جهش تولید با مشارکت مردم

تا پایان سال و در قرارداد دوم قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) انجام می شود

رفع تنش آبی ۱۷ روستا در عنبرآباد

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان گفت: تا پایان سال و در قرارداد دوم قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) تنش آبی ۱۷ روستا در شهرستان عنبرآباد رفع می شود

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا کرمان ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در خصوص ایجاد تنش آبی در برخی از روستاهای عنبرآباد گفت: علت عمده تنش آبی در ۱۷ روستای عنبرآباد انشعاب غیر مجاز است.

وی افزود: ۱۱۴ روستا در این شهرستان از شبکه آب آشامیدنی سالم برخوردارند و متاسفانه انشعابات غیر مجاز و استفاده غیرمجاز از آب شرب توسط برخی از شهروندان ۱۷ روستا در عنبر آباد را دچار مشکل کرده است.

وی خاطرنشان کرد: با انشعابات غیر مجاز پس از کشف، برخورد می شود و تا کنون از ۳۵۰ فقره انشعاب غیر مجاز ، ۱۳۶ فقره آن به مجاز تبدیل شده و ۶۴ فقره آن از سوی مراجع قضایی در حال پیگیری است.
عبدیان با اشاره به تلاش بی وقفه کارکنان آب و فاضلاب در رفع مشکلات مردم اظهار داشت: برای رفع مشکلات آب در روستاهای دارای تنش،تعداد ۸ حلقه چاه حفر و ۵ حلقه تجهیز شد که به زودی به بهره برداری می رسد.
وی اضافه کرد:جهت تامین آب پایدار در شهرهای دوساری و مردهک و روستاهای مهتابی ،زیارت و پشت کوه دوساری و غیک عملیات عمرانی ۷۷۶۰ مترمکعب مخزن ذخیره آغاز و طرح توسعه و بازسازی روستاها با ۷ هزار و ۳۰۰ متر لوله خط انتقال و شبکه توزیع و اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در حال اجراست.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=7290

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار