جهش تولید با مشارکت مردم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در دیدار با فرماندار ریگان مطرح کرد

روند اجرای طرح های آبرسانی دارای اولویت تسریع می شود

عبدیان گفت: کلیه طرح های آبرسانی در استان اولویت بندی می شود و به اجرای طرح های دارای اولویت کمک می کنیم تا تسریع شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، علیرضا عبدیان مدیرعامل آبفا کرمان با اشاره به مشکلات اقتصادی و تورم اجرای طرح جهاد آبرسانی را نیز متاثر از این شرایط دانست و اظهارداشت: ما با توجه به نزدیکی تابستان از شورای نظارتی مجوزهایی برای طرح های دارای اولویت اخذ کردیم و برای اینکه روند اجرا تسریع یابد به صورت مستقیم پرداخت انجام شد تا کار سرعت یابد.

وی افزود: براساس برنامه ریزی که داشتیم تا پیش از شروع فصل گرما و خرداد ماه در تمامی شهرهایی که چاه آب شرب حفر شده باید وارد مدار شوند و چاه شماره ۶ ریگان نیز تا خرداد ماه وارد مدار بهره برداری می شود.

عبدیان در بخش دیگری از سخنانش بر اهمیت کیفیت آب شرب تاکید کرد و خاطرنشان کرد: در روستاهایی که کیفیت آب به دلیل عمق چاه ها پایین می آید دستگاه های تصفیه برای آب شرب مردم نصب می شود تا آب آشامیدنی در دسترس قرار گیرد.

وی در رابطه با اجرای تله متری چاه های این شهرستان گفت: اجرای تله متری اگرچه جزو واجبات است اما باید براساس منابع داخلی شهرستان ریگان انجام شود و باید با تبدیل انشعابات غیرمجاز به مجاز و فروش انشعاب منابع مالی آن تامین شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در پایان افزود: در برخی مناطق در سطح استان اب تولید می شود با کم آبی داریم و دلیل آن هم وجود انشعابات غیرمجاز و یا آبیاری باغات و درختان است و اینگونه هرچه آب تولید می شود باز مصرف می شود و بازهم کم است و این موضوع و بحث مدیریت مصرف نیازمند توجه ویژه است و شهروندان با توجه به شرایط اقلیمی استان باید این موضوع را مدنظر قرار دهند و در مصرف آب دقت بیشتری داشته باشند.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=9738

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار