جهش تولید با مشارکت مردم

سرپرست امور آبفا کرمان معرفی شد


در مراسمی با حضور مدیرعامل ، معاونین و جمعی از مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان کرمان حمیدرضا فروغی به عنوان سرپرست امور آبفا شهرستان کرمان معرفی و از خدمات حمید صمدانی مدیر سابق و بازنشسته این امور قدردانی شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، محمد طاهری ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به اهمیت امور آبفا کرمان اشاره کرد و افزود: امور ابفا کرمان بسیار حائز اهمیت است به دلیل شرایط خاص آب کرمان و مرکز کلان شهر بودن است و تابعه های بسیاری دارد و این همه خدماتی که ارائه می شود در صورت بروز کوچکترین مشکل نمود می یابد و اب کرمان را می توان چشم و چراغ آب و فاضلاب استان کرمان دانست.
وی ادامه داد: خدمات مجموعه آب و فاضلاب به گونه ای است که هر فرد زمانی که چشم باز می کند با آن مواجه است و هیچ کس قطعی آب را بر نمی تابد به ویژه با تراکم جمعیت و رشد آپارتمان نشینی، مدیریت کردن مشکل بی آبی کار بسیار بزرگی است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان به کمبود آب در تابستان اشاره کرد و گفت: وقتی در تابستان اب به اندازه نیاز شهروندان وجود ندارد باید یک مدیریت قوی، منسجم و اگاه باشد تا بتواند مشکلات را پشت سر گذارد و تا کنون مهندس صمدانی به خوبی این امر را به انجام رسانده و اکنون به درجه بازنشستگی نائل شده است .
وی خدمت صادقانه همراه با تعهد سازمانی را رمز موفقیت صمدانی عنوان کرد و افزود: از خداوند برای همه توفیق می خواهم تا بتوانیم در این مسیر حرکت کنیم که منافع سازمانی اولویت نخست ما باشد و عاقبت همه ما ختم به خیر شود.
طاهری تصریح کرد: مهندس فروغی نیز یکی از مهندسین با تجربه و با دانش است که هم با روحیات ستادی اشنایی دارد و هم در صف و از نظر تجربه، تخصص و اشراف به مجموعه نمونه است و امیدواریم با قدرت و اقتدار هرچه تمام تر به بتواند در مسیر رسیدن به اهداف مجموعه گام بردارد.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=3130

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت