جهش تولید با مشارکت مردم

سومین جلسه شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق کرمان برگزار شد

سومین جلسه شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق کرمان به میزبانی شرکت آب و فاضلاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا کرمان، علیرضا عبدیان رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کرمان بر اهمیت برگزاری جلسات این شورا تاکید کرد و گفت: برگزاری منظم جلسات شورای انسجام بخشی ضروری است و باید برای آن برنامه ریزی شود.
وی محورهای این جلسه را در 5 بخش بیان کرد و افزود: از همه شرکتهای صنعت آب و برق خواسته می شود تا در اسرع وقت نماینده تام الاختیار دستگاه خود را معرفی کنند تا روند تعاملات کاری برای اخذ اطلاعات ، دستورکارها و برگزاری جلسات تسهیل شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان خاطر نشان کرد: اعلام آمادگی و همکاری تنگاتنگ بین شرکتها برای عبور از تابستان و پیگیری مشکلات کارگری به خصوص پرداخت به موقع حقوق آنها باید به جد پیگیری شود.
وی توجه به تقویم ورزشی را مهم برشمرد و اظهار داشت : به تقویم ورزشی توجه ویژه شود و به موقع اجرایی شود.
عبدیان محور پنجم این جلسه را جمع بندی برای پیشنهادات در خصوص بیمه کارکنان صنعت آب و برق عنوان کرد و افزود: برای رفع مشکلات بخش بیمه جلساتی گذاشته شود تا با جمع بندی پیشنهادات بهترین گزینه را برای رفع مشکلات به انجام رسانیم.
در پایان این جلسه اعضای شورای انسجام بخشی هر کدام به تشریح مسائل و مشکلات حوزه فعالیت خود پرداختند و در این خصوص هم اندیشی شد.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=5905

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار