جهش تولید با مشارکت مردم

سی و ششمین محفل انس با قرآن وزارت نیرو در استان کرمان برگزار شد

سی و ششمین محفل انس با قرآن وزارت نیرو به میزبانی صنعت آب و برق استان کرمان در گلزار شهدای کرمان و در جوار مزار سردار دلها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، حجت‌الاسلام محمودرضا مهاجری مشاور وزیر نیرو و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در این مراسم اظهار داشت: عَلَم هدایت، ولایت و اسلام ناب را کسی می‌تواند به حرکت در آورد که که اهل معارف دینی باشد و سردار سلیمانی و دیگر سرداران اسلام اینگونه بوده اند.
وی با گرامیداشت حماسه نهم دی خاطر نشان کرد: ما به قرآن و ولایت هم در دنیا و هم آخرت نیاز داریم و خداوند در قرآن تاکید کرده که به برکت قرآن انسان را مورد بخشایش قرار می دهد.
حجت‌الاسلام مهاجری افزود: وزارت نیرو علیرغم وظایف ذاتی خود در تأمین آب و برق، در اجرای برنامه‌های فرهنگی و قرآنی به خوبی ایفای نقش کرده و این سی و ششمین محفل انس با قرآن است که در کرمان برگزار شده است.
علیرضا عبدیان رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان و مدیرعامل شرکت آبفا کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی وی را اسطوره جهاد و شجاعت معرفی کرد و اظهار داشت: شهید سلیمانی فرمانده ای بی‌نظیر ،اسوه شجاعت و سرباز مخلص اسلام بود .
وی به حماسه مردم ایران اسلامی در نهم دی اشاره کرد و افزود : مردم انقلابی و مسلمان ایران بارها نشان داده اند پشتیبان ولایت فقیه و آرمان های انقلاب هستند.
عبدیان در بخش دیگر سخنانش خاطرنشان کرد: صنعت آب و برق استان کرمان به مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها ، به برگزاری محفل انس با قرآن این کتاب زندگی،حکمت و درس مبادرت نمود و در این ایام و در آستانه سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی دیگر برنامه های فرهنگی مانند خدمت به زائران مرقد مطهر این سردار بزرگ را در برنامه دارد.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=8236

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت