جهش تولید با مشارکت مردم

مشکل شکستگی خط انتقال ۵۰۰ به ۷۰۰ شهرستان زرند رفع شد

مدیرامور آبفا شهرستان زرند از رفع مشکل شکستگی خط انتقال 500 به 700 خروجی مخزن شهر زرند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، مجید جمالیزاده در خصوص شکستگی خط انتقال 500 به 700 خروجی مخزن شهر زرند گفت: مقارن با ساعت یک بامداد روز جمعه ، تیم اتفاقات امور آبفا از دقایق اولیه به محل اعزام شد و برای کنترل و رفع این حادثه به بستن خروجی مخزن، تخلیه حوضچه و اجرای کانال اقدام نمود.

وی افزود: پس از تخلیه حوضچه، اقدامات لازم جهت رفع نقص و اصلاح خط انجام شد و مخزن ذخیره در حال آبگیری است و پس از اصلاح خط، آب مخزن وارد شهر خواهد شد.

مدیرامور آبفا شهرستان زرندتصریح کرد: برای رفع مشکل قطعی آب در این شهر ،۶ دستگاه تانکر سیار از شهرستان های زرند، کوهبنان، راور و کرمان برای آبرسانی سیار به شهروندان به این منطقه اعزام شدند و تجهیزات مورد نیاز مانند جرثقیل، بیل مکانیکی پمپ کف کش از ستاد استان به محل حادثه در شهرستان زرند اعزام شد

پایان عملیات نفس گیر

جمالیزاده اضافه کرد: با تلاش شبانه روزی تیم اتفاقات امور آبفا شهرستان زرند و ستاد مرکزی کرمان و همکاری سایر دستگاههای اجرایی شهرستان زرند، عملیات اصلاح خط انتقال در این شهرستان به پایان رسید و آبگیری شبکه در حال انجام است.

شیر آب برداشت خود را باز کنید

مدیر امور آبفا شهرستان زرند ضمن عذرخواهی از قطع طولانی مدت آب تاکید کرد: کلیه مشترکین در این شهرستان نسبت به باز کردن شیر برداشت خود اقدام کنند تا هوای شبکه تخلیه و مانع از ترکیدن شبکه شهری شود.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=3538

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار