جهش تولید با مشارکت مردم

همزمان با دهه فجر

طرح آبرسانی اضطراری به شهر کرمان در آستانه بهره برداری

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: طرح آبرسانی به شهر کرمان با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان؛علیرضا عبدیان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: طرح آبرسانی اضطراری به این شهر  با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی در دهه فجر سال جاری به بهره برداری می رسد .
وی با اشاره به این مطلب که  با بهره برداری از این طرح 50 لیتر در ثانیه به منابع تامین آب شهر کرمان افزوده می شود ،گفت: در این طرح 6 کیلومتر خط انتقال اجرا و 2 حلقه چاه نیز وارد مدار بهره برداری شد .
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان همچنین از بهره برداری از طرح روستای سرآسیاب 6 خبر داد و افزود:طرح سرآسیاب 6 با اعتبار 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی انجام شده و در این طرح با تامین 13 لیتر در ثانیه ،  جمعیتی بالغ بر 4500 نفر با بهره برداری از این طرح از نعمت آب سالم و آشامیدنی بهره مند خواهند شد .
 عبدیان در ادامه سخنان خود بیان داشت: یکی دیگر از طرح هایی که در دهه فجر افتتاح می شود؛بهره برداری از فاز اول سامانه حذف آرسنیک چاههای حسین آباد شهر جیرفت می باشد .
وی اعتبار این طرح را 270 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی اعلام کرد و افزود: با بهره  برداری از این طرح ،220 لیتر بر ثانیه  به روش فیلتراسیون بر خط ،آب آشامیدنی تصفیه می شود و با کیفیت بسیار بالا در اختیار شهروندان قرار می گیرد  .

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=5149

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت