جهش تولید با مشارکت مردم

طرح آبرسانی به روستای رومرز جیرفت به بهره برداری رسید

در پنجمین روز هفته دولت، چاه جدید، تجهیزات و خط انتقال تأمین آب شرب روستای رومرز از توابع بخش مرکزی شهرستان جیرفت با حضور فرماندار، معاون عمرانی، بخشدار مرکزی، مدیران آبفا، برق و سایر مسئولان شهرستان جیرفت به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، علی مشایخی مدیر امور آبفا شهرستان جیرفت در حاشیه این آیین اظهار داشت: این چاه با عمق ۱۲۰ متر طی مدتی کوتاه برای رفع مشکل مردم این منطقه حفر و تجهیز شده است.

وی افزود: خط انتقال و طراحی پمپ چاه مذکور نیز توسط واحد فنی و بهره‌برداری آبفا اجرا گردید و در مدار بهره‌برداری قرار گرفت.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جیرفت خاطرنشان کرد: سایر تجهیزات تکمیلی این چاه نیز طی روزهای آینده در محل مستقر می‌شود.

وی از حمایت‌های فرماندار شهرستان جیرفت در راستای تأمین اعتبار این پروژه تقدیر و تصریح کرد: اعتبار این پروژه ۳۶ میلیارد ریال است که از محل اعتبارات فاقد دهیاری‌ها و همچنین آبفا شهرستان تامین گردیده است.

مشایخی از همکاری مستمر ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت و به ویژه قرارگاه خاتم الانبیا تقدیر کرد و ابراز داشت: نهضت آبرسانی به روستاهای شهرستان در یک فضای همدلی میان سپاه شهرستان، قرارگاه خاتم الانبیا، بخشداران و دهیاران و امور آبفای شهرستان با سرعت بالا در حال انجام است.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=7437

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار