جهش تولید با مشارکت مردم

همزمان با هفته دولت

3 طرح آبرسانی در شهرستان زرند به بهره برداری می رسد

همزمان با هفته دولت،سه طرح آبرسانی در شهرستان زرند به بهره برداری می رسد.به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان،علیرضا عبدیان مدیرعامل این شرکت گفت: به منظور ایجاد شرایط تامین آب پایدار و رفع تنش آبی،سه طرح آبرسانی در شهرستان زرند در حال اجرا می باشد که این طرح ها همزمان با هفته دولت به بهره برداری می رسند.
عبدیان افزود: یکی از این طرح ها ،پروژه تامین اضطراری آب شهرستان زرند است که در حال حاضر اجرای خط انتقال آب از چاه طالقانی به مخزن ذخیره شهر زرند در حال اجرا می باشد .
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان در ادامه گفت: آبرسانی به مجتمع روستایی خانمکان کوهبنان شامل اجرای 7 کیلومتر لوله گذاری و احداث 1 باب ایستگاه پمپاژ با ظرفیت 16 لیتر بر ثانیه یکی دیگر از پروژه های در دست اقدام می باشد .
عبدیان سومین پروژه شهرستان زرند را عملیات آبرسانی به روستای مدبون اعلام کرد و افزود: این پروژه شامل احداث 1 باب ایستگاه پمپاژ،اجرای 7.5 کیلومتر لوله گذاری خط انتقال می باشد که با پیشرفت 85 درصدی در دست اجرا می باشد .
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان در پایان اظهار امیدواری کرد با بهره برداری از این پروژه ها علاوه بر رفع تنش آبی ،شاهد آبرسانی پایدار و با کیفیت در مناطق مذکور باشیم.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=7026

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار