جهش تولید با مشارکت مردم

با اجرا و تکمیل طرح های آبرسانی

عطش نرماشیر در چند ماه آینده رفع می شود

مدیر امور آبفا نرماشیر گفت: با اتمام طرح های در دست اقدام و اجرای آن ها تا چند ماه آینده عطش در شهرستان نرماشیر رفع می شود و خدمت رسانی با جان و دل ادامه دارد.


به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، حسین پیدایش در خصوص طرح های اجرا شده و در حال انجام این شهرستان گفت: در سال جاری تعداد 2 حلقه چاه در روستاهای دولت آباد و قلعه شهید حفر و تجهیز و همراه با خط انتقال آب و برق این روستاها اجرا و وارد مدار بهره برداری شد.
وی افزود: برای رفع مشکلات تامین آب روستاهای سیاهکی، ارجمند و اسدیه نیز 3 حلقه چاه حفر و همراه با خط انتقال تا پایان امسال تجهیز و وارد مدار بهره برداری می شوند.
مدیرامور آبفا نرماشیر با اشاره به فعالیت 45 کارگاه در سطح شهرستان نرماشیر؛ حجم کار انجام شده در این شهرستان را بی سابقه توصیف کرد و ادامه داد: در کمتر از ۱۰ماه، به میزان 71کیلومتر بازسازی و توسعه شبکه و خط انتقال آب در نرماشیرانجام شد که از این مقدار 45 کیلومتر از شبکه توزیع بازسازی شد و۲۶ کیلومتر ازخط انتقال توسعه یافت و5 کیلومتر خط انتقال برق انجام شد.

وی به همکاری قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با شرکت آبفا در طرح جهاد آبرسانی اشاره کرد و افزود: بر اساس قرارداد با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع)۱۰ مخزن ذخیره ۵۰۰ متر مکعبی در روستاهای دارای تنش آبی در سال جاری و سال آینده احداث می شود.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=5154

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار