جهش تولید با مشارکت مردم

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان:

فاز دوم تصفیه خانه آب شهر جیرفت انجام می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: انجام فاز دوم تصفیه خانه آب شرب شهر جیرفت که ردیف اعتباری ملی دارد در دستور کار است و ان‌شاءالله انجام می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، جلسه جمع‌بندی پروژه های آبرسانی شهرستان جیرفت با حضور مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان، نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیر آبفا شهرستان جیرفت و مسئولان قرارگاه خاتم الانبیاء در محل بخشداری ساردوئیه جیرفت برگزار شد.
مهندس علیرضا عبدیان در این جلسه با اشاره به بازدیدهای متعدد از مناطق مختلف شهرستان جیرفت اظهار داشت: اردیبهشت ماه سال جاری بازدید از وضعیت آب شرب روستاهای بخش مرکزی و بخش اسماعیلی انجام و تصمیمات خوبی در این راستا اخذ شد.
وی افزود: امروز نیز از وضعیت روند پیشرفت پروژه‌های قرارگاه خاتم الانبیاء در بخش ساردوئیه جیرفت بازدید صورت گرفت و مشکلات از نزدیک بررسی شد.
عبدیان تصریح کرد: ان‌شاءالله به زودی یک حلقه چاه برای شهر درب بهشت حفر می‌شود و این مهم در دستور کار آبفا استان قرار دارد.
وی با بیان اینکه پروژه های آبرسانی روستاها توسط قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) انجام می‌شود، گفت: ۱۰۷ روستا در قرارداد خاتم الانبیاء است که برخی بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان با بیان اینکه معارض باید هرچه سریع‌تر رفع شوند، عنوان کرد: ظرفیت مخزن دلفارد به‌زودی تعیین می‌شود.
وی افزود: آمادگی تجهیز چاه‌های بحران جیرفت را داریم تا هرچه زودتر وارد مدار شوند.
عبدیان بیان داشت: در بخش جبالبارز حفر چاه سقدر را در دستور کار داریم و همچنین موضوع مطالعات رودخانه فاشکوه جبالبارز را که از گذشته نیز مطرح بوده، باید پیگیری شود.
وی با اشاره به اینکه دو پروژه بزرگ در بخش اسماعیلی شهرستان جیرفت در حال پیگیری است، گفت: قرار است دو مخزن ۱۰ هزار متر مکعب در این بخش ساخته شود که هم‌اکنون در مرحله مطالعات و اخذ ماده ۲۳ است.
عبدیان اظهار داشت: ۳۰ کیلومتر بازسازی و حفر و تجهیز سه حلقه چاه برای شهر جیرفت در نظر گرفته شده است و فاز دوم تصفیه خانه آب که ردیف از اعتبارات ملی دارد، انجام می‌شود.

عبدیان با اشاره به اینکه فاضلاب شهری جیرفت باید زودتر با همکاری صنعت انجام شود، خاطرنشان کرد: سه پروژه فاضلاب در حال انجام داریم که یک مورد آن در سیرجان افتتاح شد و ان‌شاءالله چهار مورد هم کلنگ‌زنی می‌کنیم.
وی افزود: بخش فاضلاب مسکن مهر شهر جیرفت تأمین اعتبار و پکیج خریداری شده و باید مشکل آن رفع شود.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=6760

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار