جهش تولید با مشارکت مردم

فرماندار نرماشیر از مدیرعامل آبفا کرمان تقدیر کرد

فرماندار نرماشیر از مدیرعامل آبفا کرمان و مدیر امور نرماشیر به دلیل تلاش های شبانه روزی در رفع مشکلات حوزه آب این شهرستان تقدیر کرد.به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، فرماندار نرماشیر از تلاشهای شبانه روزی مجموعه آبفا در رفع حوادث قطعی آب قدردانی کرد و افزود: با شناسایی انشعابات غیر مجاز مشکل کمبود آب در شهرستان تا حد زیادی رفع میشود.


وی به مشکلات روستاهای علی آباد، ضیا آباد، سعادت آباد، دولت آباد و مومن آباد اشاره کرد و گفت: در سال گذشته تامین آب برخی روستاها با تانکر سیار بوده است امیدواریم در سال جاری مشکلات تامین آب در روستاهای دارای مشکل با برنامه ریزی بخوبی مدیریت شود .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در ادامه با قدردانی از همکاری همه جانبه فرماندار از امور نرماشیر تصریح کرد: موفقیت در حوزه تامین آب با حمایت فرماندار تحقق یافته و مدیر امور نرماشیر هم از مدیران پرتلاش ، جهادی و موفق شرکت آبفا بوده است.
وی خاطر نشان کرد: برای نهضت مخزن سازی اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده و مخازن در دستور کار ما قرار دارد و ما موضوع مخزن نظامشهر را دنبال می کنیم و در جلسات متعدد پروژه های نیمه تمام بررسی میشوند و برای اتمام انها برنامه ریزی میشود

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=5473

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار