جهش تولید با مشارکت مردم

فرمانده پایگاه بسیج شرکت آب و فاضلاب استان کرمان معرفی شد

در آیینی با حضور سرهنگ بامری مسئول بسیج ادارات کرمان،مهندس عبدیان مدیرعامل شرکت آبفا استان ،سرهنگ یحیایی مسئول بسیج مهندسین استان کرمان و جمعی از معاونین و مدیران شرکت آبفا ، سعیدخلیفه به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج قمر بنی هاشم هاشم(ع) شرکت آبفا استان کرمان معرفی و از تلاش های حمید صمدانی فرمانده سابق و بازنشسته این پایگاه قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، علیرضا عبدیان در این آیین ضمن قدردانی از تلاشهای صمدانی در پایگاه مقاومت بسیج شرکت آبفا با بیان اینکه خدمت رسانی در بخش آب پایانی ندارد بر تداوم حمایت و همکاری بازنشستگان در این حوزه تاکید کرد و گفت: برای ما افتخار است که نام پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب و فاضلاب استان کرمان به نام قمر بنی هاشم مزین است و امیدوارم همه ما با حضور بسیجی وار و جهادگونه در حل مشکلات آب گام برداریم و رسالت آبرسانی را به خوبی پیش ببریم.
وی ادامه داد: حل مشکلات آب به ویژه آب روستایی نیازمند تلاش جهادگونه و شبانه روزی است و همه ما باید در این مقطع وارد عمل شویم و مشکلات را حل و فصل کنیم.

وی با قدردانی از تلاش های سپاه ثارالله در جهاد آبرسانی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از هرزمانی سپاه پاسداران در جهاد آبرسانی مشارکت دارد و براساس تفاهم نامه قرارگاه پیشرفت و آبادانی همه پای کار هستند و ما را در آبرسانی روستایی حمایت می کنند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در پایان سخنانش ضمن آرزوی موفقیت برای خلیفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج قمر بنی هاشم شرکت آبفا استان کرمان از زحمات صمدانی فرمانده سابق این پایگاه قدردانی کرد

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=4490

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت