جهش تولید با مشارکت مردم

معاون اقتصادی استاندار:

فعالیتهای آبفا نشان‌دهنده درایت مدیریت این مجموعه است

معاون اقتصادی استاندار کرمان ظهر امروز به صورت سرزده در دفتر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان حضور یافت و ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی کارکنان آبفا گفت: فعالیت های حوزه آبرسانی نشان دهنده درایت مدیریت و مجموعه آبفا است و در این مجموعه تمایل به انجام کار را می توان دید.


به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا کرمان ، امیر حسن زاده معاون اقتصادی استاندار خاطر نشان کرد: برای پیشبرد پروژه ها در استان باید نگاه گروهی و تیمی داشته باشیم و از خداوند بخواهیم تا ما را در مسیر خدمتگزاری عاقبت بخیر کند .
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در ادامه این جلسه ضمن تشریح گزارشی از وضعیت آب کرمان اظهار داشت: متاسفانه میزان بارشها در سال گذشته تنها ۸۹ میلیمتر بوده و در سالهای اخیر خشکسالی‌های پی در پی منابع آب شرب را تحت تاثیر قرار داده است.
وی با اشاره به استفاده نادرست از آب شرب در برخی مناطق تصریح کرد: در برخی مناطق، به دلیل استفاده مردم از آب شرب برای آبیاری درختان، در فصل تابستان دچار مشکل میشویم و اگرچه الگوی مصرف برای هر نفر ۱۵۰ لیتر بر ثانیه در نظر گرفته شده ، در برخی شهرها به ازای هر نفر ۵۵۰ لیتر تولید می شود و باز هم کمبود اعلام میشود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان افزود: وجود انشعابات غیر مجاز و آبیاری درختان با آب شرب از معضلات اصلی آب است که نیاز به توجه دارد

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=7021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار