جهش تولید با مشارکت مردم

همزمان با سراسر کشور

مانور تمرینی عملیاتی تیم واکنش سریع آبفا کرمان برگزار شد

صبح امروز با حضور مدیرعامل ، معاونین ، جمعی از مدیران و اعضای تیم واکنش سریع شرکت آب و فاضلاب استان کرمان مانور تمرینی عملیاتی تیم واکنش سریع برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان ، علیرضا عبدیان مدیرعامل آبفا استان درباره ضرورت برگزاری این مانور گفت: با توجه به پهناور بودن و شرایط اقلیمی استان کرمان تشکیل تیم واکنش سریع اهمیت بسیاری دارد و برگزاری این مانور به مدیریت شرایط بحران کمک می کند همانگونه که در سال گذشته در سیل رفسنجان از سایر استان ها به ما کمک شد و ر حال حاضر هم ما برای کمک به زابل ۵ دستگاه تانکر اعزام کردیم تا مشکل آنجا رفع شود.

وی افزود: تیم واکنش سریع باید ملزومات و تجهیزات مختص به خود داشته باشد و در خیلی از موارد منابع داخلی ما این اجازه را به ما نمی‌دهد و امیدوارم در این خصوص چاره اندیشی شود.

عبدیان اظهار داشت: در هفته آینده تیم واکنش سریع آبفا استان کرمان به کهنوج اعزام می شود و امید است ظرف ۷ روز با اقدام جهادی مشکل شهر کهنوج رفع شود.

مهدی اسدی کرم مدیر بحران و پدافند غیرعامل شرکت آبفا استان کرمان در ادامه خاطرنشان کرد: این مانور به منظور آمادگی تیم های واکنش سریع در سراسر کشور از ساعت ۸ الی ۱۶ برگزار شد.
وی افزود : تیم های واکنش سریع باید پس از وقوع بحران در محل استقرار و با استفاده از توانایی و ظرفیت‌ خود به رفع بحران کمک کنند.

شایان ذکر است ، نخستین مانور سراسری تیم های واکنش سریع به منظور آشنایی و توانسنجی اکیپ ها و ارزیابی تیم ها و تجهیزاتشان در سطح استانی برگزار شد و به زودی مانورهای منطقه ای و بعد از آن در استان های معین و کشوری برگزار خواهد شد.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=8464

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت