جهش تولید با مشارکت مردم

مبلغ 16 میلیارد تومان از محل اعتبارات بنیاد مستضعفان به بخش جازموریان اختصاص یافت


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان از تخصیص 16 میلیارد تومان از محل اعتبارات بنیاد مستضعفان به بخش جازموریان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، محمد طاهری با اعلام این خبر خاطر نشان کرد: در جلسه ای با حضور دبیر نهاد آبادانی پیشرفت جازموریان(بنیاد مستضعفان ) مشکلات آب شرب روستاهای بخش جازموریان(مجتمع های عزیزاباد کپری،گلدشت ،روستای پیرخوشاب)،شهر زهکلوت و سایر مجتمع های روستایی شهرستان رودبار جنوب بررسی شد.
وی تصریح کرد: با توجه به اختصاص مبلغ ۱۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات بنیاد مستضعفان در بخش جازموریان به صورت مشارکت ۵۰ درصد سهم بنیاد مستضعفان و ۵۰ درصد سهم شرکت آب و فاضلاب باید تعیین تکلیف گردد.
طاهری با قدردانی از فعالیت های دبیر نهاد آبادانی پیشرفت جازموریان(بنیاد مستضعفان ) در بخش جازموریان جهت اجرای برنامه های محرومیت زدایی بر تداوم این برنامه ها تاکید کرد و افزود: جهت حفر یک حلقه چاه و احداث مخزن ۲ هزار متر مکعبی در شهر زهکلوت در حال حاضر تامین اعتبار شده و برای انتخاب پیمانکار بر روی سامانه دولت الکترونیک قرار دارد.
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان اضافه کرد: با توجه به پروژه های نیمه تمام در بخش جازموریان، مقرر شد طرح های اولویت دار نیمه تمام منطقه که تامین آب پایدار دارند مشخص شوند و دبیر نهاد آبادانی پیشرفت جازموریان نیز در این خصوص قول مساعد جهت همکاری و تامین اعتبار در سال ۱۴۰۱ را داده است.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=2346

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت