جهش تولید با مشارکت مردم

مدیر امورآبفا زرند معرفی شد


با حضور فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان زرند ، مدیرعامل ، معاون بهره برداری و توسعه آب و مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید امور آبفا زرند برگزار واز زحمات تیمور رجائی نژاد مدیر سابق این امور تقدیر و مجید جمالیزاده به عنوان سرپرست جدید امور آبفا شهرستان زرند منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، مدیرعامل شرکت آبفا کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهدای مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش از تلاش ها و زحمات تیمور رجائی نژاد در زمان تصدی اش در امور آبفا زرند قدردانی کرد وگفت: اگرچه که هر آمدنی رفتنی دارد اما چه خوب است که هم رفتن با عزت و سربلندی باشد و هم آمدن با خیر و برکت باشد.
محمد طاهری خاطر نشان کرد: مدیر سابق امور زرند یکی از مدیران خدوم آبفا است و همواره با صداقت ، پاکی و امانتداری و به دور از مسائل حاشیه ای آنچه را که در توان داشته بدون هیچ کم و کاستی برای مردم انجام داده است.
وی به ادغام شرکتهای آبفا شهری و روستائی اشاره کرد و افزود : انسجام بخشی مجموعه های شهری و روستایی مواهب بسیاری داشت و حذف هزینه های موازی از آن جمله بوده و اگرچه این ادغام خارج از اراده ما و یک تصمیم کلان در کشور بود اما به لطف تلاش یکایک کارکنان و مدیرانی مانند مدیر امور زرند توانستیم سربلند باشیم و نمره خوبی در کارنامه شرکت ثبت شد.
طاهری تصریح کرد: ما در شرکت آب و فاضلاب مانند یک خانواده ایم و انتظار داریم که با توجه به شرایط فعلی شرکت و درک آن برای حل مشکلات آن دست به دست هم دهیم و موانع را از پیش رو برداریم چرا که هیچکس به ما کمک نمی کند و باید به خودمان اتکا کنیم و باید تلاش کسب درامد کنیم و با افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها شرکتمان را تبدیل به یک شرکت چابک کنیم.
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان در بخش دیگری از سخنانش اظهارداشت: مدیر جدید امور زرند نیز از مدیران با تجربه مجموعه است که سوابق درخشانی دارد و امیدواریم با تجربه ، تخصص و توانمندی که پیش از این از او سراغ داریم در امور زرند نیز موفق عمل نماید.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=2662

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار

جستجو سایت