جهش تولید با مشارکت مردم

به مناسبت هفته معلم

مدیر عامل آبفا رفسنجان در جمع دانش آموزان حضور یافت

مدیر عامل شرکت آبفا رفسنجان به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم با حضور در جمع دانش آموزان ابتدایی در رفسنجان ، از نقش سازنده معلمان در تربیت و فرهنگ سازی آینده سازان میهن اسلامی تجلیل کرد.


به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کرمان ، حسین چرخ انداز مدیرعامل آبفا رفسنجان همراه با و رضا زنگی آبادی معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت آبفا استان کرمان و عضو هئیت مدیره شرکت آبفای رفسنجان، به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم با حضور در جمع دانش آموزان ابتدایی دخترانه ضمن تبریک این روز از معلمان این مدرسه تقدیر کردند.

چرخ انداز نقش معلمان را به عنوان مجریان آموزش عمومی و الگوهای اولیه دانش آموزان بسیار حیاتی دانست و افزود: فرهنگ سازی در زمینه صرفه جویی در مصرف آب یک وظیفه همگانی است و آغاز آن از سطح مدارس بسیار ارزشمند بوده و بیشترین بازدهی را خواهد داشت و در نتیجه منجر به حفظ منابع آبی برای نسل های آینده خواهد شد.

وی ضمن بیان مشکلات موجود در حوزه آب شرب به تعدادی از اصول صرفه جویی در مصرف آب در خانه و مدرسه پرداخت .

گفتنی است مدیر عامل شرکت آبفا رفسنجان در پایان از برگزاری مسابقه انشاء با موضوع صرفه جویی در مصرف آب توسط این شرکت خبر داد و اظهار داشت: در این مسابقه بعد از ارزیابی آثار به ۱۰ اثر برتر به رسم یادبود جوایزی اهدا میگردد .

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=9846

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار