جهش تولید با مشارکت مردم

مشکلات آب و فاضلاب شهر دوساری بررسی شد

جلسه بررسی موانع و مشکلات آب و فاضلاب شهردوساری با حضور مدیر امور شهرستان ورئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، سرپرست شهرداری برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان ، رئیس شورای اسلامی شهر دوساری عنوان داشت : در حال حاضر شهروندان شهر دوساری در حوزه آب و فاضلاب دچار مشکلات عدیده ای هستند که امیدواریم با جدیت و پشتکار مجموعه آب و فاضلاب ، خواسته و دغدغه های مردم برطرف شود.

وی افزود: یکی از مسائل و مشکلاتی که در ماه های گذشته در سطح شهر باعث رنجش شهروندان شده است مبحث کم آبی و قطعی آب بود که با حفر چاه جدید تا حدودی مرتفع گردیده و با توجه به ارتباط و تعاملی که بین نهاد شورا و اداره آب وفاضلاب وجود دارد امیدواریم مشکلات شهر دوساری در اسرع وقت برطرف شود.

موسی دیده ور مدیرامور آب و فاضلاب شهرستان عنبراباد نیز در این دیدار شناسایی و رصد انشعابات غیرمجاز ، کاهش هدر رفت و افزایش توان تولید آب را از مقوله های اساسی آب و فاضلابعنوان کرد و گفت: همکاری مدیریت شهری با آب و فاضلاب، هماهنگی و برنامه ریزی را به جهت خدمت رسانی تسهیل خواهد کرد.

دیده ور در این جلسه از احداث مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی شهر دوساری خبر داد که از طریق کمیته برنامه ریزی فرمانداری و استان پیگیری های لازم جهت تامین اعتبار و برگزاری مناقصه انجام شده است.

image_pdf
نسخه چاپی

این مطلب را به اشتراک بگذارید ...

https://abfakerman.ir/?p=5975

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید‌ترین اخبار

جدید‌ترین اخبار